Jest zapowiedź nowego programu Wellman. Poprowadzi go z synem. "Wybiorą się w nieznaną podróż"

Dorota Wellman i jej jedyny syn Kuba łączą siły w nowym projekcie. Do sieci trafiła właśnie zapowiedź podcastu "WELLcome w popkulturze", w którym wspólnie będą prowadzić rozmowy z osobami ze świata nauki i kultury powszechnej.

Dorota Wellman karierę zaczynała w TVP, prowadząc liczne programy rozrywkowe. Ponad 15 lat temu rozpoczęła współpracę z TVN-em, która trwa do dzisiaj. Sympatię widzów zyskała jako prezenterka śniadaniowego cyklu "Dzień Dobry TVN",  w którym występuje u boku Marcina Prokopa. Teraz stworzy na ekranie duet z synem.

Zobacz wideo Dorota Wellman powiedziała Prokopowi, że zaraz zemdleje na wizji. Przyjechała karetka

Syn jest sensem jej życia. Łączy ich wyjątkowa więź

Choć dziennikarka rzadko wypowiada się w mediach na tematy prywatne, to nigdy nie ukrywała, że to rodzina jest dla niej priorytetem, a z synem łączy ją wyjątkowa więź. Jakub Wellman jest jedynakiem. Jako dziecko, a później nastolatek spędzał dużo czasu z rodzicami, zwłaszcza z matką. To sprawiło, że mają podobne charaktery i poczucie humoru, łączą ich również pasje i zainteresowania. Często spędzają razem czas zarówno podczas wyjazdów czy koncertów, jak i na co dzień. – Mąż mnie kręci i jest super. Ale nie umiem żyć też bez mojego syna. Bez niego nie mam powietrza, to jest treść mojego życia – opowiadała Dorota Wellman w jednym z ostatnich wywiadów dla "Vivy!".

Dorota Wellman poprowadzi podcast z synem. Co wiadomo na temat nowego projektu?

Teraz z pewnością będą mieć znacznie więcej okazji, by przebywać w swoim towarzystwie. Wszystko za sprawą nowego podcastu, który wspólnie stworzyli. "WELLcome w popkulturze" będzie poruszać tematy popularnonaukowe. – Wellmanowie wybiorą się w niezapomnianą podróż po świecie popkultury, zajrzą też tam, gdzie spotyka się ona z nauką. Rozłożą na czynniki pierwsze najciekawsze zagadnienia współczesnego świata – informują producenci.

 

Podcast będzie dystrybuowany na platformie streamingowej Spotify w każdy czwartek, a premiera pierwszego odcinka odbędzie się już 20 lipca 2023 roku. Ich gośćmi będą m.in. medioznawca dr Jacek Wasilewski, blogerka Katarzyna Czajka-Kominiarczuk, projektant gier Tymon Smektała oraz dr Mirosława Gałęcka.

Więcej o: