"Mam talent". Dostały owacje na stojąco. Wcześniej zrobiło się niezręcznie. "Simon, pamiętasz nas?"

Bliźniaczki z Australii o polsko brzmiącym nazwisku zachwyciły w "Mam talent". Choć ich występ nagrodzono owacjami na stojąco, a zachwycony i osłupiały był sam Simon Cowell, nie wszyscy byli pod jednakowym wrażeniem. Jeden z jurorów został wybuczany przez publiczność. Doszło też do niezręcznego momentu.

Bliźniaczki Rybka (The Rybka Twins) pojawiły się na przesłuchaniach do "Mam talent", ale nie był to ich debiut w tym formacie. W 2013 roku wystąpiły w australijskiej edycji programu, wtedy też zyskały sporą popularność w mediach społecznościowych. Prowadzą profile na YouTube, Instagramie czy TikToku, mają także swoją stronę internetową. Akrobatki i tancerki z australijskiego Perth swoją popularność mogą też zawdzięczać udziałowi w amerykańskim "Mam talent".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy "Ojciec Chrzestny" to ponadczasowy film?

Bliźniaczki z Australii otrzymały owacje na stojąco. "Simon, pamiętasz nas?". Nie pamiętał

Jak same przyznały, to udziału w "America's Got Talent" namówił je sam Simon Cowell. - Simon, pamiętasz nas? - zaczęły bliźniaczki tuż po wejściu na scenę. Okazało się, że spotkali się rok temu, a Cowell obiecał, że pozna je, gdy zjawią się na castingu do "Mam talent". Choć juror początkowo zrobił niezręczną minę, przyznał, że oczywiście pamięta spotkanie z nimi.

27-latki po przedstawieniu się i krótkiej wymianie uprzejmości przeszły do występu. Gdy przygotowywały się na scenie, Simon Cowell wyszeptał, że zupełnie nie pamięta spotkania z siostrami. Te, nieświadome, rozpoczęły taniec. Jako muzyczne tło wybrały utwory "Sway" oraz "I Will Survive", a ich taniec zrobił wrażenie na jurorach, choć nie na wszystkich. Szpagaty, salta, gwiazdy, przewroty i imponujące wygięcia sylwetek pokazały, że Australijki zdecydowanie mają talent akrobatyczny i mogą pochwalić się gibkością. Podczas występu wygięły się na krzesłach i od tyłu chwyciły w zęby przygotowane wcześniej kieliszki. - To bolało - skomentowała w pewnym momencie Heidi Klum. Gdy bliźniaczki Rybka zakończyły występ, publiczność, jak i trójka jurorów, nagrodziła je owacjami na stojąco.

 

Juror "Mam talent" wybuczany przez publiczność. Nie zachwycił go występ

Jedynym jurorem, który zdawał się nie być pod wrażeniem akrobatycznego tańca zaprezentowanego na scenie, był Howie Mandel. - Myślę, że mogłoby mi się to podobać - zaczął juror, po czym pochwalił umiejętności sióstr. To, co powiedział później, nie spotkało się z przychylnym przyjęciem. - Sposób, w jaki się zaprezentowałyście, był dla mnie trochę kiczowaty - stwierdził i dodał, że ich taniec nie byłby viralem na TikToku. Po jego słowach z publiczności rozległy się buczenie i gwizdy. Z Mandelem początkowo zgodziła się również Sofia Vergara, choć ostatecznie zagłosowała na tak. - Uwielbiam to przesłuchanie - ocenił Cowell. Siostry Rybka dzięki trzem głosom na tak trafiły do kolejnego etapu w programie.

Więcej o: