Netflix wprowadza nową funkcję. Rozwiąże problem wielu użytkowników

Podział na gatunki, a nawet humor, którym użytkownicy Netfliksa mogą kierować się przy wyborze seansu to standard. Jednak platforma postanowiła wprowadzić nową funkcję, która jeszcze lepiej dostosuje produkcje do gustów i nastrojów subskrybentów. Nowość jest już dostępna także w Polsce.

Netflix to jedna z najchętniej wybieranych platform streamingowych przez Polaków. Jak donoszą Wirtualne Media, z serwisu korzysta aktualnie około siedmiu milionów użytkowników z naszego kraju (chodzi tutaj o utworzone profile - nie liczbę subskrybentów). Twórcy aplikacji dbają o kolejne ulepszenia i produkcje, które sprawią, że ich klienci nie będą myśleli o przejściu do konkurencji.

Zobacz wideo Seriale, które na zawsze zmieniły telewizję

Netflix wprowadza nową funkcję. Jak działa zakładka "Mój Neflix"

Tym razem serwis streamingowy wprowadził funkcję "Mój Netflix", którą może dodać każdy klient platformy do swojej mobilnej aplikacji. Póki co, funkcja jest dostępna dla systemów iOS, jednak z końcem sierpnia ma pojawić się również na telefonach z Androidem. Ma ona ułatwiać, a przede wszystkim przyspieszać wybór tytułów do oglądania.

"Zdarza Ci się, że uruchamiasz aplikację Netflix w telefonie, ale nie masz czasu szukać czegoś do obejrzenia? Nie jesteś wyjątkiem" - zapowiada nową funkcję Netflix. Karta zapewnia subskrybentom dostęp do pobranych materiałów, polubionych filmów, seriali i programów oraz tytułów zapisanych na "Mojej liście". Użytkownicy znajdą tam też informację o obejrzanych zwiastunach, ustawionych przypomnieniach, tytułach, których nie obejrzeli do końca lub które oglądali ostatnio.

Mój NetflixMój Netflix materiały promocyjne Netflix

Netflix zaznacza, że współpraca z aplikacją jest niezbędna, żeby uzyskać od niej jak najbardziej trafne polecajki. "Pamiętaj, że im więcej powiesz nam na temat tytułów, które Ci się spodobały (na przykład zapisując więcej thrillerów akcji w stylu 'Tyler Rake 2' do swojej listy lub dodając kciuk w górę przy każdym sezonie 'Bridgertonów'), tym więcej tytułów znajdzie się na Twojej karcie 'Mój Netflix'" - tłumaczy zasady działania nowej funkcji portal streamingowy.

Więcej o: