Ten występ w "Mam talent" wzbudził podziw i strach. "Czegoś takiego przenigdy nie widzieliśmy"

Takie występy bardzo rzadko zdarzają się w "Mam talent". Jeden z jurorów nie mógł uwierzyć własnym oczom i myślał, że popisy ukraińskiego duet akrobatów o nazwie Just Two Men nie dzieją się naprawdę. Mężczyźni zachwycili nie tylko jurorów, ale i widownię.

W jednym z ostatnich odcinków "America's Got Talent" swoje popisy postanowili zaprezentować Oleg Szakirow i Artem Lubanewicz, którzy tworzą duet Just Two Men. Mężczyźni znają się od dziecka i dzięki temu mają do siebie ogromne zaufanie, co pozwala im prezentować niebezpieczne pokazy akrobatyki. 

Więcej ciekawych artykułów ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Przypadkowe sceny są najlepsze? Ta jest kultowa w "Pretty Woman"

Takiego występu nikt się nie spodziewał. Jurorzy bali się o uczestników!

Duet ma na swoim koncie występy w każdym zakamarku świata. Swoje umiejętności prezentowali m.in. w Wietnamie, Chinach, Singapurze. Niemczech, Francji, Holandii, czy USA, gdzie otwierali występy Cirque du Soleil. W 2013 roku wzięli także udział w ukraińskiej edycji "Mam talent".

Ich występ zrobił na wszystkich piorunujące wrażenie już od pierwszych sekund. Jurorzy nie mogli uwierzyć, jak silni muszą być Ukraińcy, którzy byli w stanie dokonać takich rzeczy. Just Two Men na scenie utrzymywali swoje ciężary nawzajem, ale największy podziw wzbudził ten fragment ich występu, w którym obaj uczestnicy oparli się – wisząc w powietrzu – na swoich karkach.

Po zakończeniu popisu dostali bardzo długie owacje na stojąco. Natomiast, gdy do głosu doszli jurorzy, to niektórzy z nich nadal nie mogli wyjść ze zdumienia. "To ten rodzaj show, w którym nie możesz przestać patrzeć, ale i chcesz, aby się to skończyło. Dlaczego nie robicie tego z jakimkolwiek zabezpieczeniem? Czegoś takiego nigdy, ale przenigdy tutaj nie widzieliśmy" – powiedziała Heidi Klum.

 

"Całość wyglądała jak zrobiona efektami specjalnymi. Siła waszych kręgosłupów, waszych rąk i nóg. Czegoś takiego nie widziałem" – skomentował Howie Mandel.  "Zapierało dech w piersiach" – podsumowała Sofia Vergara. Mężczyznom udało się przejść do kolejnego etapu i mają teraz szansę wygrać program "America's Got Talent".

Więcej o: