"Familiada". Ta wpadka uczestnika rozbawiła Strasburgera do łez. "Aleś chłopie walnął teraz"

"Familiada" od prawie 30 lat gości na antenie telewizyjnej Dwójki. Przez ten czas w historii programu zapisało się wiele zabawnych momentów i wpadek. W jednym z odcinków uczestnicy musieli wskazać to, co zmieniamy podczas jazdy z samochodem. Odpowiedź jednego z nich rozbawiła prowadzącego do łez.

"Familiada" jest jednym z najpopularniejszych teleturniejów w polskiej telewizji. Choć premiera pierwszego odcinka odbyła się blisko trzy dekady temu, to w godzinach emisji widzowie wciąż tłumnie gromadzą się przed telewizorami, by podziwiać zmagania uczestników.

Zobacz wideo "Jakiś Kukiz - piosenkarz?", "Ten typ w garniturze"... Kto wg młodych obcokrajowców jest prezydentem Polski?

Zabawne wpadki w "Familiadzie" to już tradycja. Zdarzają się nie tylko uczestnikom

Dziś wpadki w programach rozrywkowych chyba dla nikogo nie są zaskoczeniem. Przydarzają się one nie tylko uczestnikom, ale i prowadzącym, którzy, mimo profesjonalizmu i wielu lat spędzonych na antenie, pewnych sytuacji nie są w stanie przewidzieć. Do takich sytuacji dochodzi zwykle wtedy, gdy przebieg odcinka nie jest określony ściśle scenariuszem. Ogromny wpływ mają na to również silne emocje, które towarzyszą udziałowi w tego typu formacie. To głównie stres jest przyczyną wielu zabawnych momentów, które nie umykają czujnej uwadze widzów. Ponad dekadę temu Telewizja Polska wyemitowała odcinek "Familiady", w którym doszło do jednego z najzabawniejszych momentów w historii teleturnieju.

Ta odpowiedź przeszła do historii "Familiady". Strasburger nie mógł powstrzymać się od śmiechu

W jednym z odcinków "Familiady" pojawiło się pytanie dotyczące motoryzacji, a konkretnie jazdy samochodem. – Co zmieniamy podczas jazdy samochodem? – zapytał uczestników gospodarz programu Karol Strasburger. Jako pierwszy odpowiedzi udzielił pan Piotr, jednak to, co powiedział, wywołało lawinę śmiechu. – Koła – odparł pospiesznie. Prowadzący nie krył rozbawienia. – Hehe, aleś chłopie walnął teraz! Chyba przeszedłeś do historii – zwrócił się do uczestnika, który potraktował swoją pomyłkę z dystansem i również zanosił się od śmiechu na wizji. Pozostałe odpowiedzi były jednak w większości poprawne, wymienione zostały m.in. biegi oraz pasy ruchu.

 

Fragment tego odcinka został opublikowany na platformie YouTube i w błyskawicznym tempie zdobył popularność, stając się hitem w sieci. Pod filmikiem zaroiło się od komentarzy rozbawionych internautów.

Widać, że chłopak nie ma/nie miał wtedy prawa jazdy
Się naoglądał filmików z arabskimi kierowcami... oni zmieniają koła podczas jazdy
Jakby powiedział 'lama' to by mi zaimponował.
Więcej o: