Występ 14-latki w "Mam talent" zszokował jurorów i widownię. "Byłaś jak opętana"

Na podbój "Mam talent" wyruszają uczestnicy z całego świata. Tym razem jurorów zdumiła niepozorna 14-letnia Mariandrea z Meksyku, która wykonała spektakularny pokaz taneczny! Dziewczyna ma już na swoim koncie niemałe sukcesy, ale teraz chciała się zaprezentować przed znacznie większą publicznością. Na scenie pokazała swoje drugie oblicze.

Mariandrea Villegas to 14-letnia Meksykanka, która przyjechała do Stanów Zjednoczonych, aby pokazać swój talent w jednym z najpopularniejszych programów na świecie. Dziewczyna trenuje taniec od piątego roku życia, a w 2021 roku udało jej się zdobyć drugie miejsce w konkursie "The Dance Awards".

Więcej ciekawych artykułów ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Tom Cruise zaskakuje. Na taką odwagę stać tylko nielicznych [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

"Możesz zabrać te pieniądze dorosłym uczestnikom"

Jednak sama przyznała, nigdy wcześniej nie miała okazji występować przed tak liczną widownią, która zasiada w programie "America's Got Talent". Zdecydowała się na to, żeby zainspirować młode dziewczyny z Meksyku. "Chcę, aby wiedziały, że nie ma dla nas ograniczeń" – powiedziała. Jurorzy postanowili ją także spytać, co zamierza zrobić z ewentualną nagrodą. 14-latka odpowiedziała, że chciałaby zainwestować w swoją edukację oraz makijaż. Marzy jej się także podróżowanie po świecie.

Uczestniczka przygotowała spektakularny pokaz taneczny, w którym połączyła balet razem z popisami akrobatycznymi. W rytmie spektakularnej muzyki zszokowała publiczność i jurorów swoimi niezwykłymi umiejętnościami. Na zakończenie występu otrzymała niezwykle długie owacje na stojąco.

"Mogłabym powiedzieć tylko wow. To było spektakularne. Połączyłaś taniec i aktorstwo w jedno. Pokazałaś pasję i intensywność. Odjęło mi mowę" – powiedziała Sofia Vergara. Z kolei Heidi Klum zauważyła, że z początku dziewczynka wydawała się bardzo niepozorna, ale w pewnym momencie obudził się w niej demon. "Byłaś jak opętana. Będziesz rywalizować tu z równie znakomitymi dorosłymi tancerzami, ale możesz z nimi wygrać. Możesz zabrać im te pieniądze" – przyznała jurorka. 

 

Natomiast Simon Cowell dodał, że znakomicie zaprezentowała się na scenie. "Uważam, że masz niesamowity talent i jesteś stworzona, by występować" – skomentował Simon Cowell. "Oglądanie ciebie było magiczne. Przejęłaś tą scenę i cały budynek. Byłaś niewiarygodna" – podsumował Howie Mandel. Młoda uczestniczka jednogłośnie została przepuszczona do następnego etapu, a jej występ w serwisie YouTube został już obejrzany ponad dwa miliony razy!

Więcej o: