Sylwia Peretti obchodziła drugą rocznicę ślubu w żałobie po wypadku. Do ołtarza prowadził ją syn

Sylwia Peretti i jej mąż Łukasz Porzuczka są małżeństwem od dwóch lat. Druga rocznica ślubu pary przypadła na smutny czas w życiu celebrytki i jej partnera. 15 dni przed ważną datą zginął syn "królowej życia", Patryk.

Sylwia Peretti doświadczyła kilku nieudanych związków, aby wreszcie odnaleźć swoje miejsce przy Łukaszu Porzuczce. Mężczyzna był pewien uczuć wobec "królowej życia" na tyle, że oświadczał się kobiecie aż pięć razy. Kiedy w końcu ukochana powiedziała wyczekiwane "tak", zaplanowano ślub.

Zobacz wideo Banaszak: Nie ma już grup społecznych wolnych od uzależnień

Sylwia Peretti obchodziła drugą rocznicę ślubu w żałobie. Do ołtarza zaprowadził ją syn

30 lipca to ważna data dla Sylwii i Łukasza. Zakochani w 2021 roku letniego dnia przysięgali sobie wierność do końca swoich dni. W szczęśliwym dniu towarzyszył Sylwii jej syn, Patryk. Rok temu małżeństwo hucznie świętowało rocznicę i celebrowało związek na Instagramie. W tym roku, ze względu na tragiczne okoliczności, zabrakło nowych zdjęć i radosnych wpisów.

15 dni przed drugą rocznicą ślubu Sylwii i Łukasza, jedyny syn gwiazdy "Królowych życia" zginął w wypadku samochodowym. Chłopak prowadził pojazd pod wpływem alkoholu, znacząco przekraczając panujące na drodze ograniczenia. Na nagraniach lokalnej policji widzimy, że auto syna Peretti stanowiło duże zagrożenie na drodze. Tragedii nie udało się uniknąć. Auto rozbiło się, a wszyscy jego pasażerowie zginęli.

Według ustaleń biegłych Patryk P. prowadził pojazd, mając we krwi 2,3 promila alkoholu we krwi (w moczu 2,6 promila). Pijani byli również dwaj inni pasażerowie auta, tylko jeden z nich okazał się trzeźwy. To właśnie on początkowo prowadził samochód, wymienił się z Patrykiem P. miejscami zaledwie 1300 metrów przed miejscem tragedii.

Od tamtej pory Sylwia Peretti unika Instagrama i nie wypowiada się publicznie. Przeżywa żałobę z dala od mediów, najpewniej w towarzystwie męża, z którym 30 lipca obchodziła drugą rocznicę ślubu.

Więcej o: