Juror rozpoznał kobietę w "Mam talent" i wypomniał jej przeszłość: To nie zasługuje na wygraną

W amerykańskiej edycji "Mam talent" pojawiła się wyjątkowa grupa tancerzy. Okazało się, że juror, Howie Mandel zna jedną z uczestniczek. Wspomina ją z innego programu, gdzie wygrała sporą kwotę.

W jednym z ostatnich odcinków amerykańskiego programu "Mam talent" na scenie pojawił się Phil Wright, który w 2017 roku stworzył grupę taneczną Parent Jam. Jak wskazuje nazwa, tworzą ją rodzice ze swoimi pociechami w różnym wieku. Choreograf ma na koncie spore sukcesy, w 2020 roku wyprodukował dla Disneya program "Fan Jam".

"Mam talent". Howie Mandel rozpoznał uczestniczkę i wypomniał jej przeszłość

Teraz Wright chciał pomóc spełnić marzenia członkom tanecznej rodziny. W programie wyznał, że inicjatywa powstała w Los Angeles, gdzie jako malutka grupa osób próbowali swoich sił w stylu hiphopowym. Kiedy tylko spora grupa uśmiechniętych dzieciaków i ich dumnych rodziców pojawiła się na scenie, twarze jurorów się rozpromieniły. Machali do uczestników i równie szeroko się uśmiechali.

Howie Mandel nagle przerwał rozmowę Simona Cowella z uczestnikami i wskazał na blondynkę w tłumie tancerzy. Oznajmił, że ją rozpoznał. Jurorzy byli bardzo zdziwieni sytuacją i słuchali kolegi z rosnącym zaciekawieniem. Komik wspomniał, że w przeszłości prowadził odpowiednik polskiego programu "Grasz czy nie grasz". "Ta kobieta wygrała 250 tysięcy dolarów, a teraz chce wygrać kolejny milion" - krzyknął juror.

Kiedy znajomość jednej z tancerek z Mandelem została już wyjaśniona, Wright dodał, jaka misja przewodzi inicjatywie Parent Jam. "To idealne miejsce, żeby uświadomić ludziom, że nieważne co robisz, zawsze możesz znaleźć czas dla rodziny" - zaznaczył.

 

Tancerze zaprezentowali publiczności układ do piosenki "Sax" Fleaur East. Zachwycili wszystkich zebranych w studio. Jedyna osoba, której do siebie nie przekonali to Howie Mandel, który oznajmił, że ten występ nie zasługuje na milion dolarów. Zespół opuścił studio z trzema głosami na "TAK".

Więcej o: