Swoim wykonaniem Whitney Houston zaskoczył jurorów "Mam talent". "Brzmisz jakbyś śpiewał w kościele"

Jurorzy amerykańskiego "Mam talent" wielokrotnie słyszeli już piosenki Whitney Houston w wykonaniu uczestników. Jednak takiej wersji piosenki "Run To You" nikt się nie spodziewał. 27-letni Gabriel Henrique otrzymał Złoty Przycisk od Sofii Vergary, a nagranie z jego występu robi teraz furorę w sieci!

Pochodzący z Brazylii Gabriel Henrique to młody wokalista, któremu ogromną popularność przyniosły nagrania, które zamieszcza na TikToku. 27-latek umieszcza tam między innymi covery znanych przebojów Mariah Carey i Celine Dion. Cztery lata temu mężczyzna wziął także udział w brazylijskim show "Raula Gila", gdzie zaśpiewał "My All" divy Mariah Carey.

Więcej ciekawych artykułów ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Sokołowska krótko o aferze z Janoszek i artykułach o niej samej. „Nie wszystko muszę wiedzieć"

"Nie spodziewałem się, że wyjdzie z ciebie taki głos. Śpiewasz jak najlepsze popowe diwy"

Dla Gabriela to jednak nie wystarczyło i teraz postanowił pokazać swoje umiejętności wokalne całemu światu. Postanowił wziąć udział w amerykańskim "Mam talent". Na wstępie przyznał, że to jego pierwszy raz w Stanach Zjednoczonych. "Właśnie zdałem sobie sprawę, że spełniał swoje marzenia, stojąc tu przed wami" – powiedział.

27-latek pozostał przy swoim sztandarowym repertuarze i zaśpiewał utwór "Run To You" z repertuaru Whitney Houston. Wszyscy jurorzy niemal od razu wpadli w osłupienie i nie mogli uwierzyć, jak mężczyzna potrafi śpiewać tak wysoko.

W największym szoku była Sofia Vergara – z jej twarzy na moment nawet nie zniknęła zaskoczona mina. Na nagraniu widać także wiele przebitek z publiczności. Osoby, które tam zasiadały również wyglądały na bardzo zdziwione.  

 

Po zakończonym występie pierwsza głos postanowiła zabrać Heidi Klum: "Gdyby Whitney Houston i Mariah Carey miały dziecko, to byłby Gabriel. Śpiewasz jak Whitney, a potem jak Mariah. Jesteś niesamowity". Później swojego komentarzu udzielił Howie Mendel: "Nie spodziewałem się, że wyjdzie z ciebie taki głos. Śpiewasz jak najlepsze popowe diwy".

Jesteś niesamowity". "Ludzie cię polubią. Jesteś interesujący, brzmisz jakbyś śpiewał w kościele i nie wiedział, jak dobry naprawdę jesteś. To było niezwykłe" – przyznał Simon Cowell. Ostatnia wypowiedziała się Sofia Vergara, która nadal była w ogromnym szoku i przyznała, że nie ma słów, które mogą określić, co czuła w czasie tego występu. Po chwili zawahania, postanowiła wcisnąć Złoty Przycisk. "To było coś, na co czekałam" – skomentowała. 

Więcej o: