To ona zajmie miejsce Małgorzaty Tomaszewskiej w "The Voice Senior". Co z pozostałymi programami?

Małgorzata Tomaszewska podzieliła się z fanami radosną nowiną. Niebawem jej rodzina powiększy się o kolejną pociechę. Z tego powodu postanowiła zwolnić zawodowe tempo i nie pojawi się w nowych edycjach programów, których dotychczas była prowadzącą. Wiemy już, kto zajmie jej miejsce.

Małgorzata Tomaszewska jest związana z Telewizją Polską od 2018 roku Zaczynała, omawiając tematy z obszaru kultury i show-biznesu w "Pytaniu na śniadanie", a od 4 lat, jest jedną z jego głównych prezenterek. Ponadto prowadziła wiele imprez stacji, w tym m.in. Sylwestra marzeń, a także popularnych programów, t.j. "Dance Dance Dance", "The Voice od Poland" czy "The Voice Senior".

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wyjawiła, jak na tę informację zareagował jej syn

Kilka dni temu na profilu Tomaszewskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym eksponuje zaokrąglony brzuszek. Tym samym poinformowała fanów, że za kilka miesięcy jej rodzina powiększy się o kolejną pociechę. Prezenterka jest już bowiem mamą 6-letniego Enzo, który jest owocem jej drugiego małżeństwa z Ahmetem Seyfi Yigit Tarci. – Enzo chciałby brata, ale to jeszcze niewiadoma – w rozmowie z portalem Świat Gwiazd w odpowiedzi na pytanie, jakiej płci będzie jej kolejna pociecha.

 

Wyjawiła również, że stara się angażować syna w proces powiększania rodziny. Jako psycholog wie, że ten etap jest niezwykle ważny dla późniejszych relacji między rodzeństwem. – Jako psycholog od początku bardzo zwracałam uwagę, by Enzo był włączony już w proces planowania powiększenia rodziny. Dlatego był pierwszym poinformowanym, a właściwie to on informował mnie, bo odczytywał test ciążowy – podkreśliła.

Tomaszewska nie pojawi się w nowych edycjach programów rozrywkowych. Kto zajmie jej miejsce?

W związku ze zmianami w życiu prywatnym, gwiazda TVP postanowiła zwolnić zawodowe tempo. Choć widzowie wciąż będą mogli ją oglądać w "Pytaniu na śniadanie", to z uwagi na błogosławiony stan i tempo pracy przy formatach rozrywkowych, postanowiła zrezygnować z prowadzenia najnowszych edycji. Wielu zaczęło snuć domysły, kto mógłby ją zastąpić. Okazuje się jednak, że to również zostało już ustalone. 

Dotychczas prezenterka partnerowała Tomaszowi Kammelowi w "The Voice of Poland", zaś w wersji show dla seniorów występowała w duecie z Rafałem Brzozowskim. Pierwszy z programów zadebiutuje na antenie już we wrześniu 2023 roku i jak wynika ze wstępnych ustaleń, Kammel poprowadzi pierwsze dwa etapy samodzielnie, Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kto dołączy do niego później. Z kolei w 5. edycji "The Voice Senior" w roli prezenterki zobaczymy znaną już widzom Martę Manowską. Program powróci na antenę telewizyjnej Dwójki na początku 2024 roku.

Więcej o: