Top seriale Netflix 2023. Te 10 tytułów bije rekordy popularności. Koniecznie musisz je zobaczyć

Dopiero co 3. sezon "Wiedźmina" pojawił się na Netfliksie, a już zdominował listę najchętniej oglądanych seriali w Polsce. To jednak niejedyna produkcja, która podbiła serca użytkowników platformy. Które tytuły są warte uwagi?

Netflix to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie, która w Polsce świadczy swoje usługi nieprzerwanie od 2016 roku. W bibliotece zgromadzono już setki znakomitych tytułów, które mimo upływu czasu nie tracą na popularności. Sprawdzamy, na które z nich warto zwrócić uwagę.

Zobacz wideo Joey Batey zagrał Jaskiera w "Wiedźminie". "Cieszę się, że ludzie chcą mnie oglądać"

"Prawnik z Lincolna" w top 10 najlepszych seriali Netfliksa. Co jeszcze znalazło się na podium?

Aktualnie na liście top 10 najlepszych seriali w Polsce znalazły się znane i uwielbiane przez widzów produkcje, w tym m.in. nowy sezon "Wiedźmina" czy "Good Doctor". Miejsce na podium zdominowała jednak produkcja skierowana do nastolatków, "Heartstoprer". Fabuła skupia się na relacji dwóch nastolatków, Charliego i Nicka, którzy w pewnym momencie orientują się, że poza przyjaźnią łączy ich znacznie głębsze uczucie. Zaskoczeniem jest również "Doskonała historia", której premiera odbyła się pod koniec lipca, a już robi prawdziwą furorę. Główną bohaterką jest Margot, która decyduje się zakończyć wieloletni związek, uciekając sprzed ołtarza. Poczucie beznadziei i zwątpienia, zamienia się w chęć stabilizacji, gdy nawiązuje bliższą relację z Davidem. Czy u jego boku w końcu zazna szczęścia?

Oto pełny ranking najlepszych seriali Netfliksa z 7 sierpnia 2023 roku:

  1. "Heartstopper"
  2. "Prawnik z Lincolna"
  3. "Wiedźmin"
  4. "Doskonała historia"
  5. "Śmiertelne pożądanie"
  6. "Krawiec"
  7. "Om Nom Stories" (brytyjsko-rosyjska bajka dla dzieci)
  8. "Ostatnie chwile Mario Biondo"
  9. "Good Doctor"
  10. "Kapitan Fall" (animacja dla dorosłych)

"Bridgertonowie" skradli serca widzów. Najbardziej wciągające seriale Netflix 

Nie da się ukryć, że w minionych miesiącach Netflix prawdziwie zdominował rynek streamingowy. Choć w historii platformy zdarzyło się kilka głośnych wpadek, to znacznie więcej produkcji błyskawicznie podbija serca widzów i zyskuje uznanie krytyków. Bez wątpienia zalicza się do niech pierwszy prequel z serii "Bridgertonów", czyli "Królowa Charlotta". Fabuła skupia się wokół postaci tytułowej bohaterki, ukazując jej okres dorastania, drogę do objęcia władzy oraz znaczące dla historii małżeństwo z królem Jerzym.

Fenomenem okazał się również serial "Ty", który doczekał się już czterech sezonów. Jego głównym bohaterem jest Joe, którego fascynacją są nowinki technologiczne i pewna kobieta. Postanawia wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, by zdobyć jej serce. Jego działania szybko przeradzają się jednak w niezdrową obsesję i prześladowanie. Na koniec warto wspomnieć również o absolutnym hicie Netfliksa, czyli "Wednesday", w której powstanie zaangażował się sam Tim Burton. Bystra córka Addamsów rozpoczyna naukę w Akademii Nevermore, by zdobyć umiejętności władania nowo odkrytymi mocami. W międzyczasie próbuje rozwikłać sprawę serii niewyjaśnionych zabójstw, co przysparza jej wielu przyjaciół i niewiele mniej wrogów.

Więcej o: