Publiczność oszalała, takiej wersji hitu w "Mam talent" jeszcze nie było. Jurorzy: Odbiło wam?

W jednym z ostatnich odcinków amerykańskiego "Mam talent' na scenie pojawił się zespół True Villains. Muzycy w czarnych ubraniach, ozdobieni łańcuchami i tatuażami stanęli na scenie programu, aby udowodnić jednym, że rock nadal nie umarł i ma się całkiem nieźle, a innym, że miejsce w talent show znajdzie się dla reprezentantów każdego gatunku. Ukończyli obie misje z powodzeniem.

Jeden z członków kapeli przyznał, że jego mama jest wielką fanką "Mam talent", dlatego zabrał ją do studia. Simon Cowell przywitał kobietę, która wśród reszty widowni z niecierpliwością wyczekiwała występu syna. "To zajęło kilka lat, żeby mnie przekonać do przyjścia tutaj" - wyznał gitarzysta True Villains i rozbawił tym jurorów. Cowell jeszcze przed występem zespołu przyznał, że bardzo cieszy się, że taka grupa zdecydowała, że program to miejsce dla niej.

Zobacz wideo Co się myśli i czuje przed wejściem na scenę American's Got Talent? Wywiad z Sarą James

True Villains zatrzęśli sceną w "Mam talent". Takiej wersji hitu Billie Eilish publiczność się nie spodziewała

Publiczność spodziewała się po True Villains rockowego szlagieru, jednak zespół zaserwował całkiem nowoczesny repertuar. Artyści wykonali własną wersję kawałka "Bad Guy" Billie Eilish. Widownia wprost oszalała. Muzycy wykazali się nie tylko umiejętnościami technicznymi, świetnie odnaleźli się na scenie i zaimponowali jurorom swobodnym kontaktem z publicznością oraz charyzmą.

 

Energia bijąca ze sceny udzieliła się publiczności, która szalała w studiu. "Kocham ich" - oznajmił Howie Mandel jeszcze w trakcie występu artystów. Simon Cowell rozłożył ręce, nie mógł się nie zgodzić z kolegą.

"Kocham, kiedy artyści przychodzą do programu i pokazują nam własną wersję jakiegoś przeboju, jakiej wcześniej nie słyszeliśmy. Mam do was też wiele szacunku, bo pewnie w waszym otoczeniu pojawiały się pytania 'czy kompletnie wam odbiło?', że zgłosiliście się do talent show" - oznajmił juror po zakończonym występie True Villains. Grupa przeszła do następnego etapu po tym, jak jurorzy jednogłośnie zdecydowali, że na to zasłużyła. Występ artystów ma już ponad pół miliona wyświetleń na YouTubie.

Więcej o: