Baron ujawnił nagranie zza kulis "The Voice of Poland". Wiadomo, kto zasiądzie w fotelach trenerów

Ruszyły zdjęcia do 14. edycji programu "The Voice of Poland". Fani zastanawiają się, kto tym razem zasiądzie w fotelach trenerów. Na to pytanie odpowiedział Baron, który na Instagramie zamieścił nagranie zza kulis.

Nie milkną emocje związane z posadami trenerów w programie "The Voice Kids". Wśród potencjalnych kandydatów pojawiają się kolejne, często zaskakujące, nazwiska. Pytania budziła też kwestia jurorów w programie "The Voice of Poland". Od premiery programu we wrześniu 2011 roku w każdej edycji następowały roszady. Przez trenerskie fotele przewinęło się wiele gwiazd, równie wiele od lat kategorycznie odmawia udziału w produkcji TVP. Teraz fani mogą poczuć ulgę, wiadomo już bowiem, kto pojawi się w najnowszej edycji "The Voice of Poland".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Na której piosence Abba nie zarabia i dlaczego warto jej słuchać jak najczęściej?

Znamy trenerów nowej edycji "The Voice of Poland". Kto pojawi się w programie?

Ruszyły zdjęcia do 14. edycji "The Voice of Poland", która na antenie TVP2 i na platformie vod.tvp.pl zadebiutuje jesienią. Wiadomo, kto pojawił się na nagraniach. Kto zasiądzie na słynnych fotelach trenerów? Wszystko zdradził Aleksander Milwiw-Baron. Muzyk, który w jury programu zasiada razem z kolegą z zespołu Afromental, Tomsonem, czyli Tomaszem Lachem, umieścił na swoim profilu na Instagramie filmik zza kulis.

Wiadomo, że Tomson i Baron już po raz dwunasty będą trenować uczestników talent show. Oprócz nich w składzie trenerskim znaleźli się również Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk i Lanberry. To zaskakująca informacja. Po raz pierwszy w historii polskiej edycji "The Voice" jury nie ulegnie bowiem zmianie.

 

Jurorzy "The Voice of Poland" na nagraniu zza kulis. "Już się nie mogę doczekać"

Nagrania i zdjęcia zza kulis pojawiły się także w instagramowych relacjach Barona, ale też Justyny Steczkowskiej. Gitarzysta Afromental na swoim profilu na Instagramie opublikował też film, na którym widać, jak trenerzy starają się zapozować do oficjalnego zdjęcia.

Nastroje mamy takie jak słychać!

- zażartował Baron. Fani w komentarzach także nie kryją radości z powrotu ulubionych gwiazd.

Czekamy z niecierpliwością.
Już się nie mogę doczekać.
Więcej o: