Gwiazda "Na dobre i na złe" poprowadzi "Pytanie na śniadanie". Kilka lat temu pozował z tęczową flagą

"Pytanie na śniadanie" ma nowego prowadzącego, który od 14 sierpnia będzie prowadził program u boku Małgorzaty Opczowskiej. Został nim aktor znany z serialu "Na dobre i na złe". Robert Koszucki wcześniej swoich sił próbował w konkursach piękności, a kilka lat temu otwarcie poparł osoby LGBT.

Jakiś czas temu o odejściu z porannego programu TVP2 poinformował Łukasz Nowicki. Do tej pory nie było wiadomo, kto go zastąpi. Teraz ogłoszono, że nowym prowadzącym "Pytanie na śniadanie" zostanie Robert Koszucki. Widzowie Telewizji Polskiej dobrze kojarzą go z roli doktora Rafała Konicy w "Na dobre i na złe", serialu, który można oglądać m.in. na platformie TVP VOD.

Zobacz wideo Kto jest najgorszym polskim aktorem lub najgorszą polską aktorką? [SONDA]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Rola w "Na dobre i na złe" dała mu popularność. Wcześniej został Misterem Polski

Zanim w 2007 roku Robert Koszucki dołączył do obsady "Na dobre i na złe", aktor brał m.in. udział… w konkursie piękności. W 1997 roku został Misterem Polski. W nagrodę otrzymał m.in. 1000 dolarów czy kolorowy telewizor. Rok później zaczął studia w PWST w Krakowie. Na deskach teatru debiutował jeszcze w trakcie studiów, na ekranach z kolei debiutował w 2002 roku rolą w serialu "Samo życie". Pojawił się w takich produkcjach jak "Klan", "Fala zbrodni", "Na Wspólnej" czy "Kryminalni". Choć na koncie ma wiele występów w popularnych serialach, to rola w kultowym "Na dobre i na złe" dała mu największą rozpoznawalność.

Fani "Pytanie na śniadanie" są zachwyceni. Aktor wspiera osoby LGBT

W produkcji Telewizji Polskiej występuje od 16 lat, choć dziś pojawia się już rzadziej niż kiedyś. W 2017 roku fani mogli podziwiać jego umiejętności taneczne w "Tańcu z gwiazdami", a dwa lata później - talent wokalny w "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktor nie miał jednak szczęścia do tego typu programów, z "Tańcem z gwiazdami" pożegnał już w drugim odcinku. W programie "Star Voice. Gwiazdy mają głos" z kolei odpadł jako pierwszy. Aktor rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym w wywiadach. Wiadomo, że ma brata bliźniaka, a z małżeństwa z Karoliną Szykier-Koszucką ma córkę Leę. Jest członkiem warszawskiej Gminy Wyznaniowej Żydowskiej, a kilka lat temu w Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii na swoim profilu na Instagramie zamieścił zdjęcie z tęczową flagą, w opisie zamieszczając słowa wsparcia dla osób LGBT.

 

Robert Koszucki w nowej roli u boku Małgorzaty Opczowskiej zadebiutował 14 sierpnia. Fani "Pytania na śniadanie" wiadomość o nowym prowadzącym przyjęli entuzjastycznie. Pod postem na Instagramie porannego programu nie brakuje pozytywnych reakcji.

Lubię tego aktora.
Będzie ekstra duet z Gosią.
Może trochę świeżości Pan wniesie do tego programu.
Więcej o: