Wielki powrót wróżek do TVN. Wystąpią w nowym paradokumencie "Zapisane w gwiazdach"

W jesiennej ramówce TVN pojawi się sporo nowości. Zmiany obejmą także popołudniowe pasmo, w którym pojawi się przywrócony po latach serial "Detektywi". Jednak emisja będzie odbywać się tylko trzy dni w tygodniu, a w pozostałe dni pokazywana będzie nowość - serial paradokumentalny o wróżkach "Zapisane w gwiazdach".

Paradokumenty od lat są nieodzowną częścią ramówek dużych stacji telewizyjnych w godzinach popołudniowych. Do zeszłego roku również nocna część programu miała swój stały punkt, jakim był magazyn ezoteryczny prowadzony przez wróżki, do których można było zatelefonować, żeby skorzystać z porad. 

Więcej ciekawych artykułów ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo "07 zgłoś się" czyli kultowy serial kryminalny z PRL-u. Porucznika Borewicza kochały wszystkie kobiety

Nadchodzi paradokument z wróżkami w roli głównej

Jednakże dla fanów stawiania kart tarota czeka niespodzianka. Ezoteryka w pewnym sensie wraca do ramówki TVN, ponieważ od 7 września emitowany będzie paradokument "Zapisane w gwiazdach". Jego bohaterami będą zwykłe osoby, którym w rozwiązaniu problemów będą pomagać wróżki. Na zwiastunie widać także, że postaciom będą przydarzać się nadnaturalne zdarzenia, co zdecydowanie może pomóc wyróżnić się serialowi na tle pozostałych formatów tego typu.

 

Wyprodukowano łącznie 24 odcinki, a produkcję będzie można oglądać w czwartki i piątki o godz. 16:50. Uwzględniając przerwy reklamowe, każdy odcinek serialu będzie trwać około godziny. W pozostałe dni tygodnia o tej godzinie emitowany będzie reaktywowany po latach serial "Detektywi", w którym zagadki rozwiązywać będą znani z programu "W11 – Wydział śledczy" Anna Potaczek i Maciej Dębosz.

Jak podaje portal Wirtualne Media, już kilka miesięcy temu zakończyły się zdjęcia do "Zapisane w gwiazdach". Za produkcję serialu odpowiada firma Constantin Entertainment Polska, która odpowiada także za realizację "Ukrytej prawdy" - sztandarowego paradokumentu stacji TVN.

Więcej o: