Napisali, że Wieniawa zarobi dużo więcej w "Mam talent!" niż Chylińska. Gwiazda ostro skomentowała

Julia Wieniawa dołączyła do jurorskiego składu "Mam talent!". "Super Ekspress" tuż po ogłoszeniu informacji podał kwotę, którą gwiazda zarobi dzięki show. Artystka skomentowała doniesienia.

Niedawno media obiegła informacja o wielkich zmianach w "Mam talent!". W programie nie zobaczymy już Małgorzaty Foremniak oraz Jana Klimenta. Ich miejsce zajmie ulubieniec widzów - Marcin Prokop oraz Julia Wieniawa. Dziennikarz do tej pory pełnił rolę gospodarza show wraz z Michałem Kempą, który zrezygnował ze stanowiska, dlatego fani programu czekają na jeszcze jedno ogłoszenie - kto zajmie ich miejsce? Aktualnie wiadomo tylko, że do roli prowadzących "Mam talent!" trwają castingi.

Zobacz wideo Co gwiazdy robią podczas wolnego w domach?

Julia Wieniawa zarobi w "Mam talent!" więcej niż Agnieszka Chylińska? Gwiazda dementuje

Angaż Julii Wieniawy do nowej roli, również zrodził wiele pytań. "Super Express" przekazał czytelnikom, że artystce zapłacono ogromne pieniądze, żeby przyjęła posadę. W mediach krążyła już wcześniej informacja, że Agnieszka Chylińska zarabiała w programie 300 tysięcy złotych, Wieniawa, zgodnie z doniesieniami tabloidu miała otrzymać aż pół miliona.

Portal Pudelek postanowił zweryfikować informację u źródła. Julia Wieniawa zaprzeczyła i zaapelowała, aby nie rozpowszechniać fałszywych informacji.

"Nie wiem, kto to wymyśla i nie podoba mi się zaglądanie do czyjegoś portfela. A te kwoty mają się nijak do rzeczywistości. Proszę o nierozprzestrzenianie fałszywych i niesprawdzonych informacji" - skomentowała doniesienia "Super Expressu" Wieniawa.

15. edycja "Mam talent!" zadebiutuje w telewizji TVN w przyszłym roku. Jak podają Wirtualne Media, zgodnie z badaniami Nielsen Audience Measurement poprzedni sezon programu gromadził średnio 1,60 miliona widzów przed telewizorami.

Więcej o: