Nowe ekspertki w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Kim są? Jedna z nich to była modelka

Już niebawem na antenę powróci program "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nowa edycja będzie jednak różnić się od poprzednich, a do największych zmian zaliczają się ekspertki, których zadaniem będzie dobieranie uczestników w pary. Kto pojawi się w tej roli?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych formatów stacji TVN. Pierwszy odcinek zadebiutował na ekranach jesienią 2016 roku i zyskał ogromne zainteresowanie widzów. Dotychczas zrealizowano 8 sezonów, a premiera kolejnego odbędzie się już 5 września 2023 roku o godzinie 21:35. Jakie zmiany wprowadziła produkcja?

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Nie znają się, ale muszą się pobrać. Tak wygląda idea "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Za sukces programu z pewnością odpowiada formuła, jakiej dotychczas nie było w polskiej telewizji. W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" biorą udział szukający miłości single, lecz nie dobierają sobie partnera samodzielnie. W tej kwestii muszą zawierzyć swój los ekspertom, którzy na podstawie przeprowadzanych wcześniej ankiet i rozmów, usiłują wytypować takich kandydatów, którzy będą spełniać wszystkie wymogi i preferencje. Stworzona przez nich para spotyka się po raz pierwszy dopiero na ślubnym kobiercu. Na czyich barkach tym razem będzie spoczywać to brzemię? Okazuje się, że w 9. sezonie show w tej roli wystąpią Julitta Dębska, Zuzanna Butryn i Hanna Kąkol. Czym zajmują się na co dzień?

Nowe ekspertki w programie. Kim są i w czym się specjalizują?

Dla Julitty Dębskiej nie będzie to pierwsze spotkanie z kamerą. Jako psycholog, dyplomowana trenerka rozwoju osobistego oraz akredytowany coach ICC&M, której główną specjalnością są relacje, zwłaszcza te damsko-męskie, wielokrotnie pojawiała się w programach śniadaniowych. Na antenie udzielała rad widzom i rozwiewała niepewne kwestie.

 

Równie dużym doświadczeniem może poszczycić się Zuzanna Butryn, która regularnie gości w "Pytaniu na śniadanie" TVP czy w "Dzień dobry TVN". Psycholożka i psychoterapeutka pracuje w nurcie integracyjnym, co oznacza, że techniki terapii dobiera odpowiednio pod specyfikę problemów pacjenta. 

 

Na co dzień prowadzi własną placówkę psychoterapeutyczną, której także jest założycielką. Co ciekawe, jako 14-latka wiązała swoją przyszłość z modelingiem. Na swoim koncie miała nawet wyjazdy na zagraniczne kontrakty, lecz ostatecznie porzuciła tę branżę.

 

Z kolei Hanna Kąkol ma już 25-letnie doświadczenie we wspieraniu ludzi w rozwoju osobistym oraz pomaganiu klientom w budowaniu dobrych relacji i nawyków ułatwiających życie. Na co dzień zarządza firmą rekrutacyjno-szkoleniową, jest także coachem i prowadzi zajęcia w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego.

Więcej o: