Marzena Rogalska dostała nowy program w TVN Style. Jej gośćmi będą największe gwiazdy show-biznesu

Marzena Rogalska od wielu lat regularnie pojawia się na antenie, prowadząc liczne programy rozrywkowe. Teraz dziennikarka została gospodynią zupełnie nowego formatu, w którym gościć będzie największe gwiazdy rodzimego show-biznesu.

Marzena Rogalska jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Karierę zawodową rozpoczęła w połowie lat 90., dołączając najpierw do telewizyjnej redakcji TVP w Krakowie, a następnie prowadząc magazyn filmowy. W międzyczasie związała się również z radiem RMF FM i występowała w roli prowadzącej w licznych audycjach, w tym m.in. "Na językach" czy "Weekend bez granic".

Zobacz wideo Marzena Rogalska o "PnŚ". Kammel się do niej nie odzywa

Poranny program TVP był przełomem w jej karierze. Rogalska ma na swoim koncie wiele różnych formatów

Bez wątpienia przełomem w jej karierze było pojawienie się na ekranie. Najpopularniejszym formatem, którego była gospodynią, było talk-show "Miasto kobiet" emitowane w latach 2004-2008 na antenie TVN Style. Największą popularność zdobyła jednak jako gwiazda Telewizji Polskiej, z którą związała się w 2009 roku. Początkowo dołączyła do grona prowadzących w "Pytaniu na śniadanie", w którym występowała w duecie z Tomaszem Kammelem. Z czasem zaczęła pojawiać się również w innych formatach, w tym m.in. w "Kocham cię, Polsko", "Gotowi do gotowania. Start" czy "Zacznij od nowa". Współpracę ze stacją zakończyła ostatecznie w 2021 roku.

To nowy program Marzeny Rogalskiej. Kiedy pojawi się na antenie?

Po odejściu z TVP Rogalska nie zniknęła z ekranów, lecz ponownie związała się z TVN Style. Najpierw prowadziła wznowione "Miasto kobiet", a obecnie jest również gospodynią programu "Małe światy według Marzeny Rogalskiej", w którym jeździ po Polsce, by przedstawić widzom historie i prawdziwe życia niezwykłych rodzin. Sympatia, jaką cieszy się wśród odbiorców, sprawiła, że stacja postanowiła powierzyć jej kolejny format. Już w październiku 2023 roku na antenie zadebiutuje "Rogalska show", do którego zdjęcia właśnie się rozpoczęły. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, formuła programu będzie opierać się na wywiadach ze znanymi gwiazdami z rodzimego świata show-biznesu. Na ten moment nie są jednak znane konkretne dni ani godziny emisji, nie wiadomo również, kto pojawi się w pierwszych odcinkach.

Więcej o: