Jej głos wywołuje ciarki na ciele i łzy na policzkach. Niewidoma dziewczyna jest faworytką w "Mam talent"

Właśnie trwają półfinały amerykańskiego "Mam talent". Jedną z uczestniczek, która walczy o wygraną jest 27-letnia Lavender Darcangelo. Ta niewidoma dziewczyna włada przepotężnym głosem, przez co uznawana jest za jedną z faworytek do zwycięstwa. Teraz zdecydowała się wykonać wielki przebój grupy Foreigner, zachwycając widownię programu i internautów.

27-letnia Lavender Darcangelo pochodzi z Fitchburg w stanie Massachusetts. Ta nadzwyczaj utalentowana wokalistka jest niewidoma oraz zdiagnozowano u niej autyzm. Podczas castingów do programu opowiedziała o swojej nietypowej historii. "Śpiewam od trzeciego roku życia. Mówić zaczęłam, gdy miałam cztery i pół roku. Ponadto mam spektrum autyzmu i jestem niewidoma" – powiedziała.

Więcej ciekawych artykułów ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Wyznała, że głównym powodem, dla którego zdecydowała się wziąć udział w programie jest marzenie, żeby wybudować szkołę, w której dzieci mogłyby się uczyć tego "czego są ciekawe". Przyjechała wówczas z ojcem, który postanowił ją adoptować, gdy pierwszy raz zobaczył ją podczas pracy nad programem w szkole. Mężczyzna wraz ze swoim mężem wyznał, że nie było to łatwe przez względy proceduralne.

Zobacz wideo Kto jest najgorszym polskim aktorem lub najgorszą polską aktorką? [SONDA]

27-letnia dziewczyna ma wielki talent. Jej śpiew wywołuje ciarki na ciele 

W czasie castingów Lavender zdecydowała się zaśpiewać piosenkę Ireny Cary "Out Here On My Own", czym zaskarbiła sobie przychylność jurorów. Wszyscy byli pod wrażeniem jej umiejętności wokalnych, a Heidi Klum bez chwili zawahania nacisnęła złoty przycisk. "Czuję, że się zakochałam. Ta podróż jest niezwykła i liczę, że będę twoją cheerleaderką do końca" – powiedziała wcześniej.

W trwającym obecnie półfinale, którego odcinki emitowane są na żywo, dziewczyna na warsztat wzięła bardzo popularny przebój grupy Foreigner, czyli "I Want To Know What Love Is". 27-latce ponownie udało się wywołać wśród jury ogromne wrażenie. Sama Heidi Klum podczas występu pokazywała, że ma ciarki na ciele. Na zakończenie widownia nagrodziła ją gromkimi owacjami na stojąco. 

Lavender. Jestem z ciebie dumna. Uwielbiam cię i czuję to jak śpiewasz. I mam wrażenie, że twój śpiew czuje cała sala. Liczę, że twoją moc poczuli też wszyscy w domach i liczę, że wszyscy telewidzowie zagłosują na ciebie, abyś mogła przejść do kolejnego etapu. Proszę, Ameryka, głosujcie! – oceniła Heidi Klum.

Następny wypowiedział się Simon Cowell, który również pochwalił młodą wokalistkę. "To niesamowite uczucie, gdy uczestnik, który jest uwielbiany, zachwyca podczas występu. Muszę przyznać, że druga połowa piosenki i to jak ją zaśpiewałaś sprawiło, że ten utwór nabrał dla mnie całkowicie innego znaczenia. I to było piękne" – wyznał.

 

Obojętne nie pozostały także osoby, które nagranie zobaczyły po raz pierwszy w sieci. Ich komentarze świadczą o tym, że bardzo kibicują Lavender. "Jej głos jest tak piękny. Poruszył mnie do łez", "Jest niesamowitą wokalistka. Mam łzy w oczach", "Miałam ciarki i łzy w oczach. To jedna z trudniejszych piosenek do śpiewania. Mam nadzieję, że przejdzie dalej. Jeśli nie, to nie wierzę, że Simon jej nie pomoże" – czytamy w komentarzach.

Więcej o: