"Milionerzy". Będzie można zgarnąć nawet 3 miliony! Jest jeden haczyk

O tym, że uczestnicy "Milionerów" będą mieć szansę wygrać 2 miliony złotych mówi się już od kilku tygodni. Okazuje się jednak, że to nie jedyna nowość w programie, a w najlepszej sytuacji można zgarnąć o wiele więcej.

Choć program "Milionerzy" zadebiutował na ekranie pod koniec lat 90., to zdaje się, że jego fenomen nie słabnie. Już niebawem teleturniej powróci na antenę, lecz w nowej, odświeżonej wersji. Jakich zmian mogą spodziewać się widzowie? 

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy" to wielki hit TVN-u. Co stoi za sukcesem teleturnieju?

Od początku w roli prowadzącego "Milionerów" występuje Hubert Urbański, który towarzyszy uczestnikom w zmaganiach z nierzadko trudnymi pytaniami. Podczas jednego z ostatnich wywiadów dla Onetu przyznał, że za sukces teleturnieju bez wątpienia odpowiada oryginalna formuła. – To jest świetny format, co udowodniono pod każdą szerokością geograficzną, w niezliczonej liczbie krajów europejskich, w obu Amerykach, w Azji. Znakomicie to ci skubańcy Brytyjczycy wymyślili, nie pierwszy raz, bo mają głęboką tradycję wymyślania formatów telewizyjnych, szczególnie quizów. To jest ich narodowa specjalność. A ten quiz jest wybitny i dlatego tak długo funkcjonujemy na świecie – mówił prezenter z przekonaniem.

 

Jak wynika z zapowiedzi stacji, w jesiennej odsłonie programu widzów będą czekać spore zmiany. Przede wszystkim produkcja zdecydowała się na wprowadzenie nowych zasad, których celem będzie podkręcenie atmosfery i nakłonienie uczestników do jeszcze większej rywalizacji. To jednak nie wszystko.

Powstaną specjalne odcinki "Milionerów". Szczęśliwcy mogą zgarnąć nawet 3 miliony złotych

Stacja postanowiła przygotować również specjalne odcinki, w których do wygrania będzie podwójna nagroda, czyli aż 2 miliony złotych. – Najpierw 8 odcinków eliminacyjnych, a później wielki finał, w którym będzie można wygrać 2 mln zł – zapowiadał gospodarz teleturnieju. Zasady są proste i takie same, jak w standardowej odsłonie. Okazuje się jednak, że jeśli komuś naprawdę się poszczęści i sprosta im wszystkim, to będzie mógł wygrać o wiele więcej. 

W specjalnej odsłonie "Milionerów" udział może wciąż każdy, kto jest gotowy zmierzyć się z pulą 12 pytań i pomyślnie przejdzie etap castingów. W każdym odcinku eliminacyjnym do wygrania będzie standardowa suma, czyli milion złotych. Uczestnicy, którzy najlepiej poradzą sobie na tym etapie znajdą się w finale, w trakcie którego powalczą o 2 miliony. Oznacza to, że jeśli zawodnik odpowie poprawnie na pełną pulę pytań, zarówno podczas eliminacji, jak i w ostatecznym starciu, będzie mógł opuścić studio "Milionerów" bogatszy aż o 3 miliony złotych.

Więcej o: