Kiedy nowe odcinki "M jak miłość"? Wiadomo, jak zakończy się wątek Emiliana Kamińskiego

Już dziś na antenę telewizyjnej Dwójki powraca po wakacyjnej przerwie serial "M jak miłość". W nowych odcinkach nie zabraknie silnych emocji i wzruszeń. Produkcja pożegna się ze zmarłym pod koniec 2022 roku Emilianem Kamińskim. Jak zakończy się jego wątek?

26 grudnia 2022 roku w wieku 70 lat zmarł Emilian Kamiński. Pod koniec życia aktor zmagał się z chorobą, lecz mimo to regularnie pojawiał się na planie serialu "M jak miłość", w którym blisko dwie dekady kreował postać Wojciecha Marszałka. Jak produkcja zakończy wątek jego bohatera? Znane są już szczegóły.

Zobacz wideo Ilona Łepkowska szokuje, że "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" powinno się już skończyć. Tłumaczy dlaczego

Kiedy nowe odcinki "M jak miłość"? Emilian Kamiński zostanie wspomniany przez obsadę

Już 28 sierpnia 2023 roku Telewizja Polska powróci do regularnej emisji "M jak miłość". Na początku nowej transzy nie zabraknie silnych emocji i wzruszeń. Największe zainteresowanie fanów budzi jednak wątek bohatera, w którego wcielał się Emilian Kamiński. Dotychczas produkcja nie chciała ujawniać szczegółów, lecz teraz wiadomo, jak potoczą się jego losy.

Tę smutną informację widzowie poznają już w 1736 odcinku, który rozpocznie się w nietypowy sposób, bo od sentymentalnych wspomnień. Widzowie zobaczą sceny z udziałem Kamińskiego, które powstały na przestrzeni lat, a lektor pożegna go w kilku wzruszających słowach. – Wciąż trudno nam pogodzić się z tą stratą, a Deszczowa bez dziadka Wojtka już nigdy nie będzie taka sama, jak kiedyś. Drogi Emilianie, tęsknimy za twoim uśmiechem, wspaniałym poczuciem humoru i życzliwością, którą obdarzałeś wszystkich wokół. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. I sercach naszych widzów – usłyszymy.

 

Nowe odcinki "M jak miłość" 2023. Tak zakończy się wątek serialowego Wojciecha Marszałka

Po wzruszającym pożegnaniu rozpocznie się standardowa emisja odcinka. Z racji tego, że aktor nie zdążył dokończyć swojego wątku, produkcja "M jak miłość" podjęła decyzję, by jego śmierć odbyła się poza ekranem. Dramatyczną wiadomość jako pierwsza usłyszy Krystyna (Hanna Mikuć), jego żona. Niczego nieświadoma odbierze telefon z sanatorium, w którym bohater przebywał w ostatnich tygodniach z uwagi na problemy ze zdrowiem. Wtedy dowie się, że Wojtek nie żyje. O jego śmierci niezwłocznie poinformuje bliskich, w tym również jego córkę, Magdę (Anna Mucha). Kobieta będzie wstrząśnięta, zwłaszcza że nie zdążyła się z nim pożegnać. 

Więcej o: