Nowości na Netflix wrzesień 2023. Pojawi się polska odpowiedź na "8 milę". W głównej roli Musiałowski

Wielkimi krokami zbliża się wrzesień, a wraz z nim na portale streamingowe wkraczają nowości. Netflix ogłosił już listę nadchodzących premier. Wśród nich zarówno kontynuacje znanych produkcji, jak i nowe. Na fanów czekać będzie m.in. polska odpowiedź na "8 milę".

Netflix jak co miesiąc szykuje zmiany na platformie. Z biblioteki znikną niektóre produkcje, ale pojawią się także nowości. Netflix tym razem zaskoczy fanów polskiego rapu, a oprócz produkcji oryginalnych pojawią się także hity na licencji.

Więcej przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Polacy wciągnęli się w hit Netfliksa. Średnia ocen? Mocne 2/10. "Hidden Strike" [ZWIASTUN]

Nowości Netlix. Wrzesień 2023 upłynie pod hasłem polskich produkcji

We wrześniu na Netfliksie zadebiutują m.in. dwie polskie interesujące produkcje. Jedna z nich to serial od producentów filmu "Bogowie". "Infamia" opowiada o losach nastoletniej Romki, Gity, powracającej do Polski z Wielkiej Brytanii. Razem z rodziną stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości, a przy tym pogodzić romskie tradycje ze swoją wielką pasją do współczesnego hip-hopu. Serial na platformie zadebiutuje 6 września.

W hiphopowych klimatach utrzymany jest także film "Freestyle", czyli polska odpowiedź na kultową "8 milę" z Eminemem w roli głównej. W polskiej produkcji Maciej Musiałowski wciela się w młodego rapera marzącego o wielkiej karierze. Ma jednak problemy finansowe, stara się więc dorobić na nielegalnych interesach. Ale sprzedaż narkotyków nie kończy się najlepiej. Film w reżyserii Macieja Bochniaka na Netfliksie będzie można oglądać od 13 września.

 

Jesień na platformie Netflix. Nowości dla fanów kryminałów i ostatnie sezony lubianych seriali

We wrześniu na Netflix powróci z finałowym sezonem uwielbiany przez widzów serial "Sex Education". Tym samym fani pożegnają ekipę liceum Moordale, która już dotarła na studia. Czwarty sezon zadebiutuje 21 września. To niejedyna produkcja, która zakończy się we wrześniu. W tym miesiącu premierę będą miały również finałowe odcinki "Rozczarowanych" (1 września) czy "Top Boya" (7 września).

We wrześniu Netflix powiększy także bibliotekę produkcji dla fanów historii kryminalnych. Wśród produkcji, które pojawią się na platformie streamingowej, znaleźć można m.in. "Morderstwo i kawa: sprawa Jessiki Wongso", "Kto zabił Jill Dando?" czy "Mroczne oblicze La Luz del Mundo". Ucieszą się także fani hollywoodzkich superprodukcji, 30 września na Netflix trafi bowiem film "Spider-Man: Bez drogi do domu" w wersji rozszerzonej. Pełną listę nadchodzących nowości Netflix znajdziesz pod tym linkiem.

Więcej o: