"Hotel Paradise". Internauci są oburzeni zachowaniem uczestników wobec Łucji: Plucie jadem

W 4. odcinku nowego sezonu "Hotelu Paradise" do grupy dołączyła Łucja. Wysoka blondynka od razu wzbudziła zaniepokojenie wśród uczestniczek, które nie przywitały jej zbyt ciepło. Klasy nie pokazał również jeden z panów, który ostro potraktował nową koleżankę. Zachowanie uczestników "Hotelu" rozzłościło internautów, którzy wskazują na ich wrogie nastawienie i zamkniętą postawę.

Siódmy sezon "Hotelu Paradise" wystartował zaledwie kilka dni temu, a między uczestnikami już zdążyło dojść do ostrej wymiany zdań. O ile pojawienie się Patryka nie wzbudziło zbyt wielkich emocji i szybko udało mu się zaaklimatyzować, o tyle Łucja nie miała takiego szczęścia co jej poprzednik.

Zobacz wideo Popkultura odc. 140

Sztuka trudnych wyborów

Dziewczynie faktycznie nie można odmówić pewności siebie oraz wyrażania wprost swoich zamiarów co do wyboru partnera. Wbrew pozorom Łucji zostało powierzone bardzo trudne zdanie, ponieważ zajwiła się w "Hotelu Paradise", gdy uczestnicy zdążyli już dobrać się w pary. Co więcej, prawie wszyscy jasno zadeklarowali, że nie zamierzają nic zmieniać. Podczas Puszki Pandory Łucja otwarcie przyznała, że jest zainteresowana Marvinem, Michałem i Rochem. Z pierwszym z nich udała się wcześniej na randkę, jednak zarówno on, jak i Patryk dali Łucji jasno do zrozumienia, że nie chcą odchodzić o swoich partnerek.

Nowa uczestniczka musiała jednak zadecydować i ostatecznie padło na Marvina. Uczestnik nie krył swojego niezadowolenia — tuż przed pierwszym śniadaniem w towarzystwie Łucji, podszedł do Karoliny, mówiąc: "Nie chce mi się z nią jeść". Chłodne powitanie zafundowała Łucji dzień wcześniej Wiktoria, która podczas rozmowy ironicznie zapytała: "Jak ty się nazywasz, bo zapomniałam?". Wrogie nastawienie uczestników nie spodobało się internautom, którzy postanowili wyrazić swoje zdegustowanie pod jednym z postów dotyczących produkcji.

"Typowe, trzy dni w hotelu, wchodzi nowy uczestnik i już plucie jadem".

"Marvin z Karoliną się zachowują, jakby Łucja im rozbiła wieloletni związek".

"Marvin co za zachowanie względem Łucji". - Brzmiały komentarze internautów. 

 

"Hotel Paradise" emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVN7 o godzinie 20:00. Obejrzycie go również w serwisie Player.pl.

Więcej o: