Dobrusia nieraz utarła nosa Dodzie w "Barze", a potem zniknęła z mediów. Co u niej słychać?

Na początku lat dwutysięcznych nastała prawdziwa rewolucja w ramówkach nadawców telewizyjnych. Właśnie wtedy w Polsce powstały pierwsze formaty typu reality show, a jednym z nich był nadawany na Polsacie "Bar". Jedną z uczestniczek była Dobrosława Zych-Henner, zwana przez wielu "Dobrusią". W trakcie show konkurowała z Dodą, ale w porównaniu do niej nie wykorzystała szansy i po zakończeniu programu usunęła się w cień. Czym się teraz zajmuje?

"Bar" był odpowiedzią Polsatu na nadawany w konkurencyjnej stacji reality show "Big Brother". Emitowano go w latach 2002-2004 i powstało łącznie pięć edycji. Uczestnicy programu pracowali w tytułowym "barze" we Wrocławiu i ich zadaniem było zrobienie jak największego dziennego utargu. O tym, kto opuszcza program, decydowali widzowie, ale i sami uczestnicy, którzy przyznawali sobie plusy i minusy.

Więcej ciekawych artykułów ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Film, który zmienił twoje życie, to... [SONDA]

Jak potoczyły się losy Dobrusi z "Baru"?

Dobrosława Zych-Henner uczestniczyła w drugiej edycji programu i początkowo mało kto spodziewał się, że zajdzie tak daleko. Tymczasem zajęła w reality show drugie miejsce, ale nie była tam lubianą osobą. W trakcie trwania programu dostała sporo minusów od swoich kolegów i koleżanek z programu. Jednak wśród widzów cieszyła się wielką sympatią i w ten sposób dotarła do finału "Baru".

W tej samej edycji reality show brała udział także Doda, która nie kryła się z tym, że poszła do programu głównie po to, aby wypromować siebie i zespół Virgin, którego była wokalistką. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ Doda przez cały czas jest obecna na rynku muzycznym, a w zeszłym roku wydała nominowaną do Fryderyka płytę "Aquaria".

Inaczej potoczyły się losy Dobrusi, której kariera w mediach zakończyła się właściwie z finałem drugiej edycji "Baru". Co prawda wystąpiła w 2003 roku z mężem i dziećmi w innym programie Polsatu "Dziewięć niezwykłych tygodni", który był rodzinną wersją "Big Brothera", ale program słabo się oglądał i nie przysporzył jej nowych fanów. Później pojawiała się jeszcze przez jakiś czas na ściankach, a także wcielała się w prowadzącą eventy, ale jak sama przyznawała, zarobki z tego były niewystarczające.

Według informacji, które Zych-Henner zamieściła na swoim profilu na Facebooku, od 2006 roku jest w związku małżeńskim z Wojciechem Pogorzelskim, współzałożycielem i gitarzystą Oddziału Zamkniętego. Para w tym roku świętowała 16. rocznicę ślubu. Kobieta postanowiła wspomóc swojego męża także w kwestiach zawodowych i jest menadżerką kultowej kapeli. Natomiast wcześniej pracowała w TVN24. Oglądając jej najnowsze zdjęcia, można odnieść wrażenie, że w ogóle się nie zmieniła i wciąż jest wierna swojej fryzurze – długim, ciemnym włosom.

Więcej o: