"Twoja twarz brzmi znajomo". Uczestnicy 19. edycji to nie tylko znane nazwiska. Jest też wielki powrót

Ruszyła 19. już edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Uczestnicy show ponownie zmierzą się z wymagającymi metamorfozami. Kto wystąpi w najnowszym sezonie show Polsatu? Nie zabrakło znanych nazwisk.

"Twoja twarz brzmi znajomo" to program oparty na hiszpańskim formacie "Your Face Sounds Familiar". Show zadebiutowało na antenie Telewizji Polsat w 2014 roku. Uczestnicy mają za zadanie jak najwierniej odwzorować występ innych artystów, zarówno pod względem wyglądu, jak i ruchów scenicznych oraz głosu. 1 września widzowie mogli zobaczyć pierwszy docinek 19. już edycji. Na scenie ponownie zmierzy się ośmioro uczestników, jednym z nich po raz drugi w historii polskiej edycji została osoba wyłoniona z castingu. Na fotelach jurorów zasiadają Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ewelina Flinta o ciężkiej pracy przy "Twoja twarz brzmi znajomo". "«Idol» to była przy tym zabawa"

"Twoja twarz brzmi znajomo". Uczestnicy tegorocznej edycji. Zaskoczeni?

Kto wystąpi w 19. już edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo"? Uczestnicy, którzy mierzyć się będą zarówno z charakteryzacją, jak i wokalem, swoich sił spróbowali już w miniony weekend. Na scenie widzowie będą mogli oglądać metamorfozy zaprezentowanie przez polskie gwiazdy, ale też, po raz kolejny, osobę wybraną podczas castingu. Nie zabrakło zaskoczeń, ale też powrotów na scenę po latach. W "Twoja twarz brzmi znajomo" występować będą: Ewelina Flinta, Pola Gonciarz, Marcin Januszkiewicz, Jakub Gąsowski, Magdalena Kumorek, Nick Sinckler, Kuba Szmajkowski i Jagoda Szydłowska, zwyciężczyni castingu.

"Twoja twarz brzmi znajomo" 2023. W pierwszym odcinku nie zabrakło zaskakujących metamorfoz

Już w pierwszym odcinku widzowie mogli zobaczyć zaskakujące i spektakularne metamorfozy. Na początek z przemianą w Agnieszkę Chylińską zmierzyła się Jagoda Szydłowska. To jej przypadło także pierwsze zwycięstwo w programie. Po raz pierwszy odcinek wygrał uczestnik niebędący związany z show-biznesem. Po niej na scenie jako Lizzo zaprezentowała się Ewelina Flinta, która po udziale w "Idolu" i wylansowaniu kilku przebojów na lata zniknęła z show-biznesu. Aktor Marcin Januszkiewicz zaśpiewał jeden z przebojów Debbie Harry z kultowego zespołu Blondie, a Jakub Gąsowski, syn Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej, zmierzył się z postacią Freda Dursta z Limp Bizkit. Pola Gonciarz na początek przemieniła się w Kylie Minogue, Kuba Szmajkowski z kolei na scenie wystąpił w roli Justina Haywarda z The Moody Blues. Jako ostatnia na scenie wystąpiła Magdalena Kumorek, która wcieliła się w Mroza.

 

Najwięcej zaskoczeń, ale i kontrowersji wywołała metamorfoza Nicka Sincklera, który zaśpiewał przebój Loreen z tegorocznej Eurowizji. W kolejnym odcinku uczestnicy zmierzą się m.in. z Beyoncé, Edem Sheeranem, Kendrickiem Lamarem czy Sławą Przybylską.

Więcej o: