Był uczestnikiem "Nasz nowy dom". Spotkał się z Dowbor po 10 latach. "Zawsze w niego wierzyłam"

Jann jest wschodzącą gwiazdą polskiej sceny muzycznej, na którą wkroczył z przytupem podczas preselekcji do konkursu Eurowizji 2023. Niewielu wie, że przed laty jego rodzina brała udział w programie "Nasz nowy dom". Teraz spotkał się z jego byłą prowadzącą, Katarzyną Dowbor.

"Nasz nowy dom" zadebiutował na antenie Polsatu we wrześniu 2013 roku i z miejsca zyskał ogromną popularność wśród widzów. W roli gospodyni przez prawie dekadę występowała Katarzyna Dowbor, która wraz z ekipą najlepszych fachowców dokładała wszelkich starań, by odmienić losy wielu polskich rodzin.

Zobacz wideo Czy Katarzyna Dowbor utrzymałaby się z emerytury? "30 lat pracowałam w spółce państwowej"

W programie mówił, że chce "zostać śpiewakiem". Dziś spełnia marzenia

Katarzyna Dowbor zrealizowała aż 20. sezonów remontowego show, poznając przy okazji wiele niezwykłych rodzin. Jej empatyczne usposobienie sprawiało, że większość chętnie opowiadała o swojej trudnej sytuacji czy doświadczeniach. Prowadząca otaczała troską uczestników nie tylko na etapie realizacji zdjęć, ale również na długo po zakończeniu pracy na planie.

W drugim odcinku 1. sezonu programu prezenterka udała się z pomocą do 11-osobowej rodziny, zamieszkującej 100-letni dom, którego stan techniczny wymagał natychmiastowej interwencji. To właśnie wtedy poznała Janna, który dziś robi karierę w branży muzycznej. Wówczas miał zaledwie 14 lat, lecz już wtedy doskonale wiedział, czym chce zajmować się w przyszłości. Mówił bowiem, że pragnie zostać "zawodowym śpiewakiem". – Nie trzeba tracić nadziei. Zawsze jeszcze wszystko się może zdarzyć – przekonywała Dowbor najmłodszych bohaterów wspomnianego odcinka.

Od realizacji tego odcinka minęło 10 lat. Dowbor spotkała się z Jannem

Marzenie Janna szybko zaczęło się spełniać. Aspirujący wokalista wziął udział w preselekcjach do Eurowizji 2023 i choć to nie on reprezentował Polskę podczas konkursu, ostatecznie zajął bowiem drugie miejsce, to błyskawicznie zyskał sympatię słuchaczy i grono wiernych fanów. Dziś ma na swoim koncie mini album i kilka hitów. Zagrał dwie znakomite trasy koncertowe w Polsce, a także wystąpił u w duecie ze światowymi gwiazdami, czyli Jaredem Leto i członkami zespołu Thirty Seconds to Mars podczas tegorocznego Orange Warsaw Festival. – Jesteśmy dumni z Jaśka i tak się czujemy, bo to taki sukces naszej polsatowskiej rodziny. On jest świetny i myślę, że zrobi dużą karierę, bo ma osobowość – mówiła prezenterka w rozmowie z "Faktem".

 

Po dekadzie od realizacji programu Dowbor i wokalista spotkali się ponownie. Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie opublikowała wspólną fotografię, nie kryjąc przy tym wzruszenia.

Takie fantastyczne i wzruszające spotkanie po 10 latach! Jann - zawsze w niego wierzyłam!

– napisała. Internauci zareagowali równie entuzjastycznie. Wielu zauważyło, że tak serdeczna relacja z jednym z uczestników jest dowodem na to, że bohaterowie programu nie byli dla prezenterki obojętni. Pod wpisem posypały się miłe komentarze.

Pani Kasiu jestem pod ogromnym wrażeniem. Dzięki Pani ten młodzieniec spełnia swoje pasje, łza się kręci w oku
Tyle dobra ile przekazała pani w programie z całą swoją siłą wraca i procentuje
Przykład, że warto wierzyć w marzenia i wszystko pomalutku się w życiu ułoży.
Więcej o: