Kultowe kreskówki Cartoon Network trafią do streamingu. I to do konkurencji!

Wszyscy urodzeni w latach 90. i wcześniejszych dekadach mają powód do radości. Trzy z najbardziej popularnych kreskówek produkcji Cartoon Network już pod koniec września zawitają do popularnego serwisu streamingowego i nie będzie to HBO Max! Niewykluczone, że z czasem pojawią się kolejne tytuły.

Pokolenie millenialsów i zillenialsów chętnie wraca do lat dzieciństwa, przypominając sobie kultowe seriale animowane z tamtego okresu. Zauważył to Netflix, który już 26 września do swojej biblioteki wprowadzi trzy popularne animacje produkcji stacji Cartoon Network z lat 90. i 00.

Więcej ciekawych artykułów ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo W „Pieprzyć Mickiewicza" zagrało mnóstwo debiutantów. Lepiej zapamiętajcie te twarze!

HBO Max nie dodało ich do oferty. Wtem do boju ruszył Netflix

Będą to klasyczne odsłony "Atomówek" i "Ben 10", które przez wiele lat były chętnie powtarzane w stacjach telewizyjnych. Niestety na przestrzeni ostatnich lat, nadawcy telewizyjni zaprzestali ich pokazywania na rzecz nowych produkcji. Również nie mogliśmy ich znaleźć w polskiej odsłonie serwisu streamingowego HBO Max, w którym możemy znaleźć treści produkcji Cartoon Network.

W ofercie Netfliksa pojawi się także trzecia produkcja, którą o wiele lepiej będą kojarzyć nieco starsi widzowie. Chodzi o "Batman: The Animated Series", który produkowano w latach 1992-1995. Wszystkie trzy produkcje są już dostępne w wyszukiwarce platformy i można ustawić sobie przypomnienie, które powiadomi nas o ich premierze.

Całkiem możliwe, że to niejedyne seriale Cartoon Network, które pojawia się w ofercie streamingowego giganta. Jeśli te trzy seriale animowane będą dobrze się oglądać, to niewykluczone, że włodarze Netfliksa będą chcieli mieć w swojej bibliotece takie produkcje, jak "Chojrak - tchórzliwy pies", "Johnny Bravo" czy "Laboratorium Dextera". Wszyscy subskrybenci powyżej 20. roku życia z pewnością byliby zachwyceni.

Więcej o: