"Doda. Dream Show". Wokalistka zalała się łzami w pierwszym odcinku. Pojawił się też Pachut

Program "Doda. Dream Show" wystartował, dostarczając widzom wielu emocji i wrażeń. W pierwszym odcinku u boku wokalistki pojawił się Dariusz Pachut, co dla wielu było zaskoczeniem, zwłaszcza że na temat rozpadu ich relacji od tygodni krążą liczne spekulacje.

4 września 2023 roku na antenie Polsatu odbyła się premiera długo zapowiadanego reality show z Dodą w roli głównej. Wokalistka zaprosiła kamerę za kulisy swojej pracy, by pokazać z jak wieloma wymagającymi zadaniami mierzy się na co dzień. Pierwszy odcinek wywołał wśród fanów ogromne poruszenie. Co było tego powodem?

Zobacz wideo Zespół Blue Cafe o show Dody. Czy sami przyjęliby taką propozycję? "To byłoby ciekawe"

Doda nie zwalnia tempa. Jej reality show w Polsacie już robi furorę

Już ponad dwie dekady Doda podbija polską scenę muzyczną, a jej popularność z każdym kolejnym rokiem zdaje się rosnąć w siłę. W ostatnich miesiącach wypuściła kilka nowych utworów, które podbijają listy przebojów największych rozgłośni radiowych w Polsce. Teraz ruszył również program "Doda. Dream Show", w którym postanowiła pokazać, jaka jest naprawdę, gdy znika z blasku reflektorów.

 

W pierwszym odcinku reality show nie zabrakło silnych emocji. Kamera uchwyciła nawet moment, w który wokalistka zalała się łzami. Twierdziła, że nie może znaleźć ekipy współpracowników, którzy sprostaliby jej wymaganiom i podzielali jej szalone wizje. Widzowie mogli zobaczyć również, jak wyglądają kulisy przygotowań do jednego z największych koncertów w jej karierze. W międzyczasie niespodziewanie pojawił się nawet Dariusz Pachut, który dzielnie wspierał ją w chwilach zwątpienia.

Na antenie komentował jej bardzo napięty grafik, przekonując, że mimo mnóstwa obowiązków nie zwalnia tempa, bo nie pozwalają jej na to ambicje. – Jakbyś nie była pracoholiczką, to byś po prostu śpiewała. Po prostu byś zrobiła sobie trasę koncertową, nie musiałabyś angażować do tego reality show. Jeszcze do tego koncerty telewizyjne pomiędzy – mówił. – Robi dużo za dużo, niż powinna – stwierdził szczerze. By znaleźć chwilę wytchnienia, para postanowiła odpocząć od obowiązków, wybierając się na wycieczkę rowerową.

 

Fani snują domysły, że Doda i Pachut rozstali się. Mężczyzna pojawił się w programie

Doda i Dariusz Pachut przez kilka miesięcy tworzyli zgraną parę. Choć portale rozpisywały się na temat ich relacji, oni unikali komentowania łączącego ich uczucia w wywiadach. Podsycali jednak zainteresowanie, publikując w mediach społecznościowych zdjęcia i nagrania ze wspólnie spędzonych chwil. Jakiś czas temu wszystko ucichło. Z profili obojga zniknęły wspólne fotografie, a podczas jednego z wywiadów Doda, mówiąc o tym, że marzy o miłości na całe życie, zalała się łzami i poprosiła o przerwę. Fani zaczęli spekulować, jakoby ich związek przeszedł do historii. W obliczu nieustających od tygodni plotek, wielu było zaskoczonych, gdy Pachut pojawił się w programie, a podczas wypowiedzi był podpisany jako partner artystki. Doda wciąż jednak unika komentarza w tej sprawie.

Więcej o: