Tak dziś wygląda para z serialu "Dr Quinn". Dla Seymour czas się zatrzymał, jej partnera trudno rozpoznać

Zatroskany wzrok kobiety w kapeluszu pędzącej w powozie konnym po piaskowej drodze, dramatyczna muzyka, przebitki na sceny z pacjentami i postać długowłosego mężczyzny, w którego objęciach bohaterka znalazła ukojenie. Intro do serialu "Dr Quinn" dobrze pamięta każdy, kto wyczekiwał kolejnych odcinków serii. Ekranowa para nadal ma ze sobą kontakt.

Serial "Dr Quinn" był prawdziwym fenomenem głównie ze względu na tytułową postać kobiecą, która inspirowała widzki feministyczną postawą. Akcję serialu osadzono w czasach, kiedy rola kobiety w społeczeństwie była sprowadzania wyłącznie do zajmowania się domem. Tytułowa bohaterka miała jednak inny plan na życie. Michaela Quinn przeniosła się na Dziki Zachód, została lekarką i pokonała długą drogę, aby zdobyć zaufanie swoich pacjentów. Seria była jedną z pierwszych, która zapoczątkowała ogromną popularność seriali medycznych.

Zobacz wideo Doktor Quinn to serial aktualny do dziś

"Dr Quinn" to serialowy fenomen. Jak dziś wygląda Jane Seymour i Joe Lando?

Ciekawa tematyka nie obroniłaby się pewnie tak dobrze, gdyby nie dwójka głównych bohaterów serialu. Chemia między Byronem Sullym i Michaelą Quinn przyciągała widzów przed telewizory, a nawet przeniosła się poza szklany ekran. Jane Seymour i Joe Lando, odtwórcy głównych ról, zaczęli się spotykać nie tylko podczas kręcenia zdjęć do serialu.

Jednak ich związek nie trwał długo. Seymour poznała swojego przyszłego męża Jamesa Keacha, a rozstanie z serialowym kochankiem sprawiło, że nastroje na planie nieco się popsuły. Po latach jednak między aktorami próżno szukać dawnych napięć.

Para z serialu "Dr Quinn" opublikowała wspólne nagranie

Twórcy po latach zagrali razem w filmie "Perfectly Prudence" z 2011 roku. Jednak to nie wszystko, w wywiadach aktorzy podkreślają, że ich rodziny się przyjaźnią i regularnie spotykają.

Ich wzajemną sympatię możemy zobaczyć w mediach społecznościowych. Na Facebooku Jane Seymour pojawiło się nagranie, na którym przygotowuje z przyjacielem pizzę. Na filmie widać, że aktorzy świetnie się dogadują i lubią spędzać razem czas. Joe Lando zupełnie nie przypomina już długowłosego Sully'ego z serialu, jednak jego ekranowa partnerka wydaje się wyglądać niemal identycznie, co za czasów największej popularności wspomnianego serialu.

Więcej o: