Serial turecki "Dziedzictwo" - streszczenie odcinków. Czy Yaman uwolni Seher z rąk psychopaty?

"Dziedzictwo" to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali w polskiej telewizji. Nowe odcinki zaserwują widzom wiele skrajnych emocji. Nie zabraknie intryg i nieoczekiwanych zwrotów akcji, a losy niektórych bohaterów staną pod znakiem zapytania. Jakich wydarzeń można spodziewać się jeszcze w tym tygodniu?

Tureckie produkcje od wielu lat robią furorę wśród Polaków. Na antenie TVP1 mogliśmy śledzić losy bohaterów z m.in. "Wspaniałego stulecia", "Zranionych ptaków" czy "Zakazanego owocu". W marcu 2023 roku serca widzów podbił serial "Dziedzictwo", który w godzinach emisji gromadzi przed telewizorami prawdziwe tłumy, bijąc rekordy oglądalności. Fabuła skupia się na pogmatwanych losach ubogiej dziewczyny Seher i bogatego biznesmena Yamana, których połączyło gorące uczucie. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach?

Zobacz wideo Tureckie seriale hitem wśród polskich widzów. Od czego zaczął się ten fenomen?

"Dziedzictwo". Serial turecki - Streszczenie odcinków

6 września 2023 roku o godzinie 16:05 do emisji trafi 104. odcinek serialu, w którym będą kontynuowane poszukiwania Sehr uwięzionej przez Ozana. Ludzie Yamana w końcu dotrą do nagrania oprawcy, z którego dowiedzą się, że odnalazł w kobiecie swoją ukochaną Gonul. Tym samym poznają jego plan - najpierw zamierza odebrać jej życie, a potem popełnić samobójstwo. Seher udaje się uciec. Dzwoni do Yamana, lecz zanim powie mu, gdzie się znajduje, znów wpada w pułapkę. W międzyczasie Kiraz, ku niezadowoleniu Ali, decyduje się na współpracę z policją w celu rozpracowania gangu. Rozpoczyna przygotowania do akcji. Z kolei Selim zaczyna wierzyć Yamanowi, że Sehr grozi niebezpieczeństwo. Postanawia odnaleźć Ozana, który w międzyczasie obmyśla plan, jak zabezpieczyć się przed zdemaskowaniem. Podstępem zwabia Yamana do swojej kryjówki.

W 105 odcinku w okolicach magazynu, w którym Ozan przetrzymuje Sehr i Yamana, niespodziewanie zjawia się policja. Nie mają pojęcia, że mężczyzna kogoś porwał, a ich interwencja jest konsekwencją kolizji, w której brał udział. Aresztują go, co dla pary staje się dobrą okazją do ucieczki. Zanim jednak wyswobodzą się z kajdanek, mija trochę czasu i Ozan znów pojawia się na miejscu. Strzela do Yamana i ponownie więzi Seher, która jest przekonana, że jej ukochany nie żyje. W tym samym czasie Kiraz rozpoczyna szpiegowanie gangsterów. Ali obawia się o jej życie i przestrzega ją, by rozważała każdy swój kolejny krok.

"Dziedzictwo". Jak potoczą się losy bohaterów?

Cała sytuacja nabierze rozpędu w 106. odcinku, który pojawi się na antenie 8 września 2023 roku. Yaman, który przeżył postrzał, ponownie wyrusza na poszukiwanie ukochanej. Łączy siły z Selimem, któremu udało się dotrzeć do lekarza Ozana, od którego zdobył jego adres zamieszkania. To właśnie w swoim domu przetrzymuje zrozpaczoną Seher. Gdy mężczyźni są w drodze na miejsce, oprawca przygotowuje ostatnią kolację i zapowiada jej, że niedługo obydwoje zginą. Kobieta jest przerażona.

Tymczasem sytuacja Kiraz skomplikuje się. Kobieta dostaje kolejne zadanie. Tym razem na polecenie policji musi zrobić zdjęcie zeszytu Bahriego i Nusreta, w którym zapisują kluczowe informacje. Wszystko idzie po jej myśli, do czasu. W chwili, gdy opuszcza gabinet, zostaje przyłapana. Zdemaskowani przestępcy pospiesznie ewakuują się z kryjówki, wynosząc towar. Nusret zamyka się z nią na osobności i grozi jej śmiercią za zdradę. W tym momencie Ali usiłuje wejść do pomieszczenia. Kiraz wykorzystuje ten moment, by ogłuszyć gangstera. Wszystkie odcinki są dostępne na stronie vod.tvp.pl.

Więcej o: