Tego się nie spodziewaliśmy. To nie "Rodzinka.pl" jest najchętniej oglądanym serialem na Netfliksie

Wraz z początkiem września na Netfliksie pojawiło się mnóstwo nowości. Niektóre z nich zdetronizowały już najchętniej oglądane pozycje na platformie. Aktualny numer jeden zadebiutował w serwisie dosłownie kilka dni temu.

W sezonie jesiennym Netflix postawił na wiele nowości, ale jego ofertę zasiliły także znane produkcje, które dotychczas były tylko i wyłącznie w konkurencyjnych platformach. Jednym z takich seriali jest "Rodzinka.pl"  z Tomaszem Karolakiem i Małgorzatą Kożuchowską w rolach głównych. Familijny serial produkcji Telewizji Polskiej był produkowany w latach 2011-2020 i doczekał się łącznie niemal 300 odcinków.

Więcej ciekawych tekstów ze świata streamingu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Najgłośniejsze zaginięcia w Polsce. Nie wszystkie zostały wyjaśnione, nie wszystkich sprawców ukarano

Polacy wybrali. Najchętniej oglądają dokument o sprawie, która wstrząsnęła krajem

Produkcja była bardzo chętnie oglądana przez Polaków, dlatego nie ma co się dziwić, że zaledwie kilka dni po premierze na Netfliksie, "Rodzinka.pl" uplasowała się na piątym miejscu w zestawieniu najchętniej oglądanych seriali dnia. 

Czwarte miejsce z kolei należy do brytyjsko-amerykańskiej nowości "Kim jest Erin Carter?", która przedstawia wymykające się spod kontroli losy tytułowej bohaterki. Na trzecim miejscu znalazła się aktorska wersja kultowego anime "One Piece", która została także doceniona przez krytyków.

Widzowie bardzo chętnie oglądają także serial produkcji Canal+ "Żmijowisko", który od niedawna jest również w bibliotece Netfliksa. Ta produkcja znalazła się na drugim miejscu. Natomiast zwycięzcą zestawienia jest także produkcja, która miała wcześniej premierę na innej platformie.

Top 10 najchętniej oglądanych seriali Netfliksa w Polsce - 06.09.2023Top 10 najchętniej oglądanych seriali Netfliksa w Polsce - 06.09.2023 Materiały promocyjne Netflix

Polscy użytkownicy streamingowego giganta najchętniej włączają serial dokumentalny "Sprawa Iwony Wieczorek", który podsumowuje wszystkie dotychczas prowadzone działania mające na celu odnaleźć zaginioną kobietę. To trzyodcinkowa produkcja, w której występuje matka Iwony – Iwona Kinda, a  także detektywi i eksperci z dziedziny kryminalistyki oraz zaangażowani w poszukiwania dziennikarze.

Więcej o: