Dentystka, deweloperka, fotografka... Kim są uczestniczki "The real housewives. Żony Warszawy"?

W środę ruszył jeden z nowych programów Polsatu - "The real housewives. Żony Warszawy". Kim są uczestniczki show o "zwykłym" życiu milionerek? To nie tylko "żony swoich mężów".

Krzysztof Ibisz otoczony kłócącymi się milionerkami - czego można chcieć więcej od programu rozrywkowego w środowe popołudnie? Na razie poznaliśmy siedem uczestniczek nowego show Polsatu: "The real housewives. Żony Warszawy, ale docelowo ma być ich osiem. Czym się zajmują, że dorobiły się niemałych pieniędzy?

Zobacz wideo Uczestniczki "The Real Housewives. Żony Warszawy" wyolbrzymiają sukces i naginają rzeczywistość"? Jedna z nich nie ma złudzeń. "Będzie to miało miejsce"

Kim są uczestniczki "The real housewives. Żony Warszawy"

Polsat zaprezentował szerokiej publiczności pierwszy odcinek "Żon Warszawy". Program ma w założeniu pokazać życie i relacje między bogatymi mieszkankami stolicy. Na start kłótni i dziwactw, które są znakiem rozpoznawczym wszystkich zagranicznych edycji show, było niewiele. Mogliśmy jednak nieco poznać uczestniczki. Kim są?

  • Anita Kuś-Munsanje

Anita Kuś-Munsanje znaczną część życia spędziła w Irlandii. Tam też jej mąż ma klinikę medycyny estetycznej. Anita w programie przedstawiła się jako influencerka i modelka, ekspertka od mody. W mediach społecznościowych nie jest szczególnie znana - ma niecałe dziewięć tysięcy obserwatorów, co jest bardzo mizerną liczbą jak na aspiracje influencerskie. Anita bez żenady mówi o sobie, że jest ikoną mody. Niedługo kończy 37 lat.

 
  • Magdalena Pyć-Leszczuk

Magdalena Pyć-Leszczuk jest tą "uduchowioną" uczestniczką, która przeszła oświecenie i żyje obecnie świadomie. Napisała książkę "Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i byc szczęśliwą", wyznaje zasadę, że jeśli czegoś się chce, to wystarczy to sobie mocno wizualizować, a się zrealizuje. Na pewno pomaga tu biznes męża, właściciela firmy zajmującej się zarządzaniem i realizacją projektów biznesowych.

 
  • Barbara Sobczak

Nieliczna z uczestniczek z fachem w ręku. Barbara Sobczak jest implantolożką i bizneswoman. Zajmowała się zębami w Polsce i w telewizji śniadaniowej przeprowadzała metamorfozy uśmiechu. Teraz prowadzi klinikę w Dubaju, o czym chętnie i długo opowiada przed kamerami.

 
  • Katarzyna Przydryga

Katarzyna Przydryga to fotografka mody dziecięcej. Zaczynała od robienia zdjęć własnym dzieciom na bloga parentingowego i odnalazła się w tej tematyce tak, że mogła później współpracować ze światowymi markami.

 
  • Monika Goździalska

Monika Goździalska to celebrytka i bywalczyni przeróżnych show. Zaczynała od "Big Brothera", była w "MasterChefie", pracowała w kilku stacjach telewizyjnych. 43-latka od lat intensywnie próbuje zainteresować sobą media, udzielając komentarzy na praktycznie dowolny temat. Jak widać, w końcu się udało - w "Żonach Warszawy" zobaczymy ją już w drugim odcinku.

 
  • Anna Szubierajska

Anna Szubierajska nie ukrywa, że pieniądze ma od teściów i rodziców. To dzięki nim z mężem założyła firmę, kupiła hotel na Mazurach i teraz zajmuje się deweloperką.

 
  • Monika Żochowska

Monika Żochowska jest certyfikowaną znawczynią diamentów, ale to rękawiczka Glov przyniosła jej prawdziwe pieniądze. Od lat działa w branży beauty - wprowadziła na nią uznawany na całym świecie produkt. Zaczęła od małego startupu a obecnie jest właścicielką prężnie działającej firmy. Co ma jej dać program? Najpewniej większą rozpoznawalność i właściwie darmową reklamę.

 
  • Sara Koślińska

Sara Koślińska to jedyna kobieta wśród uczestniczek, która zajmuje się branżą technologiczną. Prowadzi co najmniej kilka firm, w tym jedną produkującą cenione na rynku laptopy. Nie bardzo wiadomo, czego jej brakowało, że zdecydowała się na udział w "Żonach Warszawy". Być może absolwentka Harvardu chciała na własnej skórze sprawdzić, jak działają prawa telewizji - przyznaje, że uwielbia oglądać programy randkowe.

 
Więcej o: