Tomasz Jacyków miał romans z koleżanką swojej mamy. Urodziła mu syna. Miał wtedy 15 lat

Tomasz Jacyków jest jedną z najbarwniejszych osób w rodzimym show-biznesie. Odważny styl i kontrowersyjne wypowiedzi, to nie jedyne co go charakteryzuje. Okazuje się, że w wieku 15 lat związał się z koleżanką matki, która urodziła mu syna. Dziś deklaruje jednak, że jest osobą homoseksualną.

Tomasz Jacyków to znany polski stylista i krytyk mody. Początkowo ubierał gwiazdy do sesji do popularnych magazynów, w tym m.in. do "Playboya", a później rozpoczął również karierę w telewizji. Występował w wielu popularnych programach t.j. "Miasto kobiet", "Musisz to mieć" czy "Modna modna". W 2013 roku na rynku wydawniczym ukazała się nawet książka jego autorstwa "O elegancji i obciachu Polek i Polaków", w której pomiędzy zabawnymi anegdotami przemycił wiele cennych wskazówek dotyczących współczesnej mody.

Zobacz wideo Tomasz Jacyków o Lewandowskiej. "To jest światowa laska, nie ma miejsca na pomyłki"

Dla niego nie ma tematów tabu. Jacyków odważnie głosi swoje poglądy

Bez wątpienia największą popularność przyniosły mu jednak kontrowersyjne wypowiedzi. Jacyków nie boi się mówić tego, co myśli i odważnie ocenia koleżanki i kolegów z branży. Wielokrotnie w wywiadach krytykował znane osoby za dobór elementów garderoby, ale też zdarzało mu się wypowiadać na temat ich występków czy sytuacji z życia prywatnego. Stylista nie uznaje tabu, ma również ogromne zasługi dla społeczności osób LGBT. Choć chroni prywatność, a jego bliscy unikają blasku fleszy, to od lat przyznaje, że jest osoba homoseksualną i ma stałego partnera. W obliczu tych wyznań wielu może zszokować fakt, że przed laty był w związku z kobietą, a owocem tego romansu jest jego jedyna pociecha.

Krytyk modowy ma syna. Gdy chłopiec przyszedł na świat, Jacyków był nastolatkiem

W kwietniu 2023 roku portal Pudelek.pl przekazał zaskakującą informację na temat życia prywatnego Tomasza Jacykowa. Okazało się wówczas, że w 1983 roku wdał się w romans z koleżanką swojej mamy. Kobieta zaszła w ciążę i urodziła mu syna. Stylista miał wówczas15 lat.

Krytyk mody, który raczej stroni od rozmów o życiu prywatnym, potwierdził kiedyś krążącą w kuluarach plotkę, że doczekał się przed laty syna

– pisał portal. – Tak, potwierdzam, jestem ojcem. Zostałem nim, gdy miałem 15 lat – miał powiedzieć w wywiadzie, który cytuje Pudelek. Na temat pierworodnego syna Jacykowa nie wiadomo zbyt wiele. Mężczyzna ma na imię Cezary i podobno mieszka za granicą, gdzie na co dzień pracuje jako architekt. Z informacji, które krążą w kuluarach wynika również, że nigdy nie utrzymywał kontaktu ze znanym ojcem.

Więcej o: