Karolina Gilon pochwaliła się zarobkami w Polsacie. "Da się z tego wyżyć"

Wynagrodzenia gwiazd show-biznesu to temat prawie tak szeroko dyskutowany, jak emerytury artystów. Na porządku dziennym są więc pytania: kto, ile i gdzie zarabia oraz, czy jest to mało, czy dużo, jak na gwiazdę danego formatu. W kwestii wynagrodzenia wypowiedziała się ostatnio Karolina Gilon, która w Polsacie prowadzi aż dwa programy.

Karolina Gilon od 2019 roku prowadzi "Love Island". Widzowie pokochali ją za szczerość i wrażliwość, dzięki którym na dobre zagościła w miłosnym reality show Polsatu. Rok później modelka została też prowadzącą "Ninja Warrior Polska".

Zobacz wideo Szalone lata 90. powracają? T-raperzy znad Wisły pojawili się w klipie. Przypominamy ich telewizyjną historię [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Karolina Gilon o zarobkach w Polsacie

O zarobki zapytali Karolinę Gilon dziennikarze z serwisu "Party". Modelka i prowadząca "Love Island" nie ukrywała, że kwota, jaką otrzymuje w ramach umowy z Polsatem, jest bardzo satysfakcjonująca.

"Jestem bardzo zadowolona z tego, co mam. Tylko w życiu ten komfort, który ja mam, mi wystarcza, nie gonię jak ślepa za pieniędzmi. Jest mi bardzo cieplutko w Polsacie. Da się z tego wyżyć". - Podsumowała.

Przypomnijmy, że telewizyjny debiut Karoliny Gilon nastąpił w piątej edycji "Top Model", gdzie zajęła 4. miejsce. Później od 2016 do 2019 roku prowadziła program "Druga twarz" w TTV. Pod koniec 2020 roku była nominowana do Telekamer 2021.

Czytaj też: Virgin River stanie w płomieniach, dosłownie i w przenośni. Ogień widać też w rankingu Netfliksa

Zobacz również: Agnieszka Holland z apelem na konferencji prasowej. "Ci ludzie nie mają głosu, bo nie chcecie ich słuchać"

Więcej o: