Prowadząca "Pytania na śniadanie" pozwoliła sobie na przytyk w stronę polskiej reprezentacji

Ostatnia przegrana reprezentacji Polski w meczu eliminacyjnym do Euro 2024 wciąż budzi ogromne emocje. Albania pokonała nas z wynikiem 2:0, co wywołało falę negatywnych komentarzy w stronę piłkarzy, trenera i prezesa PZPN. Oliwy do ognia postanowiła dodać też prezenterka "Pytania na śniadanie", który jest jednym ze sztandarowych programów narodowego nadawcy.

Piłka nożna to nasz sport narodowy, który jest uwielbiany przez rzeszę Polaków. Dlatego nie powinny dziwić oburzone głosy i komentarze internautów, którzy nie mogą przejść obojętnie wobec ostatniej porażki naszej reprezentacji w Tiranie. Ta sytuacja doprowadziła do tego, że bardzo trudno będzie nam uzyskać awans do przyszłorocznych Mistrzostw Europy.

Więcej ciekawych artykułów ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Czy Kalczyńska przyjęłaby posadę w PnŚ? Gorzkie słowa o TVP i Adamczyku. "Standardy są wyśrubowane"

W "Pytaniu na śniadanie" również oberwało się polskim piłkarzom

Z drugiej strony nasza reprezentacja radzi sobie o wiele lepiej w innym sporcie, czyli w siatkówce. Polska drużyna wywalczyła sobie awans do ćwierćfinału Mistrzostw Europy, pokonując Belgów 3:1, gdy piłkarze dostawali bęcki od Albańczyków. Do tych dwóch starć nawiązała prezenterka "Pytania na śniadanie", Małgorzata Opczowska-Łęska. Postanowiła od tego rozpocząć program. 

Standardowo początkowo zaczęła opowiadać, jakie tematy pojawią się w dzisiejszym odcinku. Jednym z nich były "trujące grzyby, które do złudzenia przypominają te jadalne". - Grzybobranie to taki nasz sport narodowy. I myślę, że tak powinno pozostać – powiedziała Opczowska-Łęska, po czym postanowiła dogryźć polskim piłkarzom.

- Bo mówiło się, że piłka nożna to nasz sport narodowy, ale jednak grzybobranie chyba lepiej będzie nam wychodziło. A siatkówka, wiadomo - chłopaki górą! – wtrąciła prezenterka, na co jej współprowadzący Robert Koszucki zaczął się śmiać. Trzeba przyznać, że rzadko kiedy można usłyszeć tego typu żarty na temat kadry narodowej w programach TVP.  

Więcej o: