Katarzyna Dowbor wraca z nowym programem. To remontowe show. "Będę robiła to, co kocham"

Na tę informację fani Katarzyny Dowbor czekali od kilku miesięcy. Po burzliwym zakończeniu współpracy z Polsatem prezenterka zapowiada powrót do telewizji. Tym razem będzie remontować własny, a nie cudzy, dom. Kiedy i na kanale jakiej stacji będzie można oglądać nowy program z jej udziałem?

Katarzyna Dowbor jest jedną z najpopularniejszych prezenterek w polskiej telewizji. Przez ponad 40 lat kariery współpracowała z wieloma cenionymi stacjami, prowadząc liczne formaty rozrywkowe. Bez wątpienia największą popularność przyniósł jej hitowy program "Nasz nowy dom" Polsatu, którego przez blisko dekadę była gospodynią. Wraz z ekipą remontową odmieniła życie blisko 300 rodzin, przeprowadzając gruntowne metamorfozy ich nieruchomości.

Zobacz wideo Elżbieta Romanowska o pracy w "Nasz nowy dom". Co robi na planie? "Nie czuję się w obowiązku by wchodzić w czyjeś kompetencje"

Widzowie pokochali ją w roli prowadzącej "Nasz nowy dom". Teraz Dowbor zapowiada powrót na ekrany

W maju 2023 roku nad Katarzyną Dowbor zawisły ciemne chmury. Prezenterka niespodziewanie została wezwana na rozmowę przez nowego dyrektora programowego stacji, Edwarda Miszczaka. Wówczas dowiedziała się, że została zwolniona, a jej miejsce w remontowym show zajęła aktorka, Elżbieta Romanowska. Fani produkcji nie kryli zaskoczenia, czemu dali wyraz w licznych komentarzach, publikowanych na profilach Polsatu w mediach społecznościowych. Od tamtej pory dziennikarka przestała pojawiać się na ekranach, a w wywiadach enigmatycznie odpowiadała na pytania dotyczące dalszych planów zawodowych. Teraz zdecydowała się jednak uchylić rąbek tajemnicy, informując o nowym show, nad którym pracuje.

Prezenterka poprowadzi nowe remontowe show. Tym razem zaprosi kamerę do własnego domu

Jak się okazało, prezenterka otrzymała posadę w stacji Canal+, gdzie ponownie poprowadzi program o aranżacji wnętrz. Tym razem jednak na tapet weźmie własny, a nie cudzy dom. W trakcie metamorfozy będzie dzielić się z widzami praktycznymi radami na temat modernizacji pomieszczeń, wystroju, a także udzieli kilku wskazówek związanych z pielęgnacją roślin i ogrodu. – Bardzo się cieszę, że wracam do telewizji i będę robiła to, co kocham – powiedziała, nie kryjąc ekscytacji.

Dowbor nie ukrywa, że możliwość powrotu do telewizji była jej marzeniem i cieszy się, że w końcu może podzielić się z widzami nowym projektem. – Zdecydowałam się na współpracę z Canal+ Domo, wyjątkową stacją, w której jest wiele moich ulubionych programów. Cenię Canal+ za profesjonalizm, kreatywność i to, jak potrafią inspirować swoich odbiorców. Z radością zaproszę widzów do mojego domu, żeby pokazać, jak go odnawiam – skwitowała. Na ten moment nie wiadomo, jaki tytuł będzie nosić format. Wiadomo jednak, że prace na planie ruszą już jesienią 2023 roku. Pierwsze odcinki trafią do emisji prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku. Program będzie dostępny zarówno na kanale Canal+ Domo, jak i w serwisie streamingowym Canal+ online.

Więcej o: