Telewizja wyemituje oryginalnego "Sługę narodu". Gdzie obejrzeć serial z Wołodymyrem Zełenskim?

Oryginalny "Sługa Narodu" już wkrótce zostanie wyemitowany w polskiej telewizji. Gdzie będzie można obejrzeć serial, w którym główną rolę zagrał obecny prezydent Ukrainy, Wołodymyr Zełenski? Przygotowaliśmy dla was garść najważniejszych informacji dotyczących produkcji.

"Sługa narodu" to telewizyjny hit Ukrainy, który okazał się idealnym zwieńczeniem aktorskiej kariery Wołodymyra Zełenskiego, tuż przed objęciem prezydentury w kwietniu 2019 roku. Obecny polityk, a dawniej aktor i komik zagrał w nim rolę nauczyciela historii, który niespodziewanie zostaje prezydentem kraju. Można powiedzieć, że dla Wołodymyra Zełenskiego rola Wasyla Hołoborod’ko była wręcz prorocza, ponieważ podobnie jak jego serialowy bohater został on głową państwa.

Zobacz wideo Szalone lata 90. powracają? T-raperzy znad Wisły pojawili się w klipie. Przypominamy ich telewizyjną historię [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Gdzie obejrzeć oryginalną wersję "Sługi narodu"? 

Dotychczas w telewizji emitowana była polska wersja serialu o tym samym tytule. Obecnie trwają prace nad drugim sezonem "Sługi narodu" z Marcinem Hycnarem w roli głównej, jednak Polsat nie podał jeszcze oficjalnej daty premiery.

Zapowiedział natomiast, że już od października widzowie będą mogli obejrzeć oryginalnego "Sługę narodu" na kanale Polsat Seriale. Pierwsze trzy odcinki serialu zostaną wyemitowane we wtorek, 3 października. W kolejnych tygodniach będą to już cztery odcinki telewizyjnego hitu z Ukrainy. Pierwsze dwa sezony produkcji składają się z 23 odcinków. Ostatni sezon jest najkrótszy, składa się zaledwie z trzech odcinków.

Oryginalny "Sługa narodu" był emitowany w ukraińskiej telewizji między 2015 a 2019 rokiem. Twórcy serialu musieli jednak zrezygnować z dalszej pracy nad produkcją ze względu na rozpoczętą przez Wołodymyra Zełenskiego karierę polityczną.

Więcej o: