Co się dzieje z Tadeuszem Sznukiem? Widzowie są zmartwieni wyglądem 80-letniego prezentera

Pod koniec sierpnia w TVP1 odbyła się premiera 138. sezonu teleturnieju "Jeden z dziesięciu", w którym rolę prowadzącego od przeszło 30 lat pełni Tadeusz Sznuk. Widzowie są jednak coraz bardziej zaniepokojeni stanem zdrowia 80-letniego prezentera. Swoimi obawami podzielili się w mediach społecznościowych.

Tadeusz Sznuk jest prowadzącym teleturnieju "Jeden z dziesięciu" od dnia premiery programu w 1994 roku. 80-letni prezenter nie zamierza przechodzić na emeryturę i wciąż sprawdza wiedzę uczestników telewizyjnego show. Pod koniec sierpnia na antenie TVP1 wyemitowano premierowy odcinek 138. sezonu programu, co bardzo ucieszyło jego wiernych fanów.

Zobacz wideo Popkultura odc. 140

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Co ze zdrowiem Tadeusza Sznuka? 

Wielu obawiało się, że producenci w końcu zdecydują się na zmianę prowadzącego ze względu na wiek Tadeusza Sznuka. W kwietniu tego roku pojawiły się nawet plotki o tym, że twórcy na dobre zrezygnują z pracy nad kolejnym sezonem, po tym, jak TVP wstrzymało nagrania do teleturnieju. Media podawały wówczas, że nagrania zawieszono z powodu nagłego pogorszenia stanu zdrowia Tadeusza Sznuka. Producenci "Jeden z dziesięciu" nie potwierdzili jednak tych informacji, stwierdzając wyłącznie, że decyzję podjęto z "powodów niezależnych od nadawcy".

Na szczęście wszystko wróciło do normy, a premiera nowego sezonu "Jeden z dziesięciu" odbyła się pod koniec sierpnia tego roku. Widzowie zwrócili jednak uwagę na zmiany w wyglądzie Taduesza Sznuka. Zdaniem niektórych prezenter widocznie schudł oraz zmienił się na twarzy.

"Pan Sznuk chyba podupadł na zdrowiu" - napisała jedna z internautek.

"Gołym okiem widać, jak zmienił się na twarzy" - potwierdziła kolejna z osób.

Teleturniej "Jeden z dziesięciu" oparty został na brytyjskim formacie "Fifteen to One" stacji Channel 4. To najdłużej nadawany teleturniej w historii polskiej telewizji.

Więcej o: