Krawczyk i Norek znów w akcji. "Miodowe lata" powrócą na ekrany? "Prace są na zaawansowanym etapie"

Na taką wiadomości fani "Miodowych lat" czekali prawie dwie dekady. Jak podaje "Super Express", wszystko wskazuje na to, że kultowy serial Telewizji Polsat już niebawem powróci na ekrany. Podobno już trwają prace nad kontynuacją szalonych przygód Krawczyka i Norka. Co wiadomo na temat produkcji?

To był jeden z największych hitów Telewizji Polsat. "Miodowe lata" zadebiutowały na antenie w październiku 1998 roku i przez ponad 6 lat gromadziły przed telewizorami prawdziwe tłumy, bijąc rekordy popularności i oglądalności. Wszystko wskazuje na to, że Krawczyk i Norek już niebawem powrócą na ekrany, by ponownie uraczyć widzów swoimi zwariowanymi pomysłami.

Zobacz wideo Czy wielu polskich aktorów śpiewa? "Weź nie pytaj!". Oczywiście, że tak! [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

"Miodowe lata" były serialowym przebojem. Krawczyk i Norek podbili serca telewidzów

Głównymi bohaterami "Miodowych lat" były dwa zaprzyjaźnione małżeństwa, mieszkające w starej kamienicy na warszawskiej Woli. Karol Krawczyk (Cezary Żak) na co dzień pracował jako motorniczy tramwaju nr 18, zaś Tadeusz Norek (Artur Barciś) był kanalarzem. Obaj mieli jednak mentalność milionerów i co rusz wpadali na jakiś "genialny pomysł", który z niewielkim wysiłkiem miał sprawić, by dorobili się fortuny. Większość ich biznesów kończyła się jednak fiaskiem i nierzadko w ten sposób wpadali w niemałe tarapaty. Z opresji zawsze pomagały im wyjść rozsądne i twardo stąpające po ziemi żony, Alina Krawczyk (Agnieszka Pilaszewska, którą później zastąpiła Katarzyna Żak) i Danuta Norek (Dorota Chotecka).

Niesłabnąca popularność serialu sprawiła, że jesienią 2004 roku do emisji trafiła 17-odcinkowa kontynuacja "Całkiem nowe lata miodowe". Wówczas za pieniądze z jedynej dotychczas trafionej inwestycji Krawczyk i Norek zakupili bliźniacze domy w dzielnicy Wawer. Wciąż jednak próbowali zostać biznesmenami, lecz ostatecznie odnoszącą sukcesy firmę założyli nie oni, lecz ich żony. Sitcom zakończył się, gdy na świecie pojawiła się córka Krawczyków oraz syn Norków. Otwarty wątek dawał jednak nadzieję na kolejną kontynuację ich losów. Ta z kolei nie pojawiła się przez kolejne prawie dwie dekady.

Krawczyk i Norek znowu razem? Podobno powstają nowe odcinki "Miodowych lat"

Spekulacje, jakoby "Miodowe lata" miały zostać wznowione, pojawiały się już wielokrotnie, lecz dotychczas nigdy nie doszły do skutku. Jak podaje "Super Express", teraz może się to zmienić. Prace nad nowymi odcinkami sitcomu już trwają. Podobno odtwórcy głównych ról, Cezary Żak i Artur Barciś, powrócą do ról, które przyniosły im ogólnopolską rozpoznawalność. Nie wiadomo jednak, co z pozostałymi członkami obsady. – Od pewnego czasu trwają prace nad kontynuacją "Miodowych lat". Produkcja jest już na zaawansowanym etapie, ale jeszcze jest utrzymywana w tajemnicy – wyjawił portalowi informator. Na ten moment nie są znane żadne szczegóły.

Więcej o: