Nie żyje była ekspertka "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Odeszła, bo "były w nim osoby, które nie powinny"

W wieku 72 lat zmarła dr Trisha Stratford. Była znana jako ekspertka w australijskiej wersji popularnego również w Polsce programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Terapeutka odeszła z reality show w 2020 roku.

Jak podaje Daily Mail, Trisha Stratford zmarła w "najszczęśliwszym momencie swojego życia". Przyjaciele terapeutki ogłosili smutną wiadomość i poinformowali, że jeszcze niedawno 72-latka snuła plany i była podekscytowana nadchodzącym rozdziałem w jej życiu. Przyczyna śmierci dr Stratford nie została podana do publicznej wiadomości.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Trisha Stratford nie żyje. Była ekspertką w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Trisha Stratford do 2020 roku pełniła funkcję ekspertki w australijskiej wersji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Terapeutka odeszła z programu, aby skupić się na pisaniu oraz doskonaleniu w neuropsychoterapii.

W wywiadzie z Women's Day NZ, rok po opuszczeniu szeregów ekipy znanego reality show, Stratford zdecydowała się na szczere wyznanie. W rozmowie zdradziła, dlaczego naprawdę zrezygnowała z pracy przy programie. "Nie mogłam obniżyć swoich osobistych standardów oraz zlekceważyć etykę pracy. W programie byli uczestnicy, których moim zdaniem nie powinno w nim być" - oświadczyła. Przyznała, że godziła się na inne warunki, które program przestał spełniać.

"Kochała Nową Zelandię, związki, francuskie wino i podróże po świecie"

John Aiken, który wraz z Trishy pracował przy programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" dodał post na temat jej śmierci. Wyznał, że jest zdruzgotany wiadomością. "Spędziliśmy na planie niesamowite siedem sezonów" - podkreśla. "Kochała Nową Zelandię, związki, francuskie wino i podróże po świecie" - wspomina koleżankę Aiken i dodaje, że będzie za nią tęsknił.

 
Więcej o: