"Familiada". Pytanie o mleko pokonało uczestniczkę. Strasburger: Myślę, że będziesz z tego znana

Już prawie trzy dekady "Familiada" gości na antenie telewizyjnej Dwójki. Przez ten czas w historii programu zapisało się wiele zabawnych momentów, które nie umknęły czujnej uwadze widzów. Jakiś czas temu w jednym z odcinków uczestniczka musiała podać produkty, które można zrobić z mleka. Jej odpowiedź rozbawiła Strasburgera.

"Familiada" jest jednym z najpopularniejszych teleturniejów w polskiej telewizji. Choć pierwszy odcinek trafił do emisji we wrześniu 1994 roku, to widzowie wciąż z zainteresowaniem śledzą zmagania uczestników. Presja czasu w połączeniu ze stresem sprawiają, że czasem niektórzy niefortunnie udzielą odpowiedzi. Jedna z tego typu wpadek błyskawicznie stała się hitem w sieci.

Zobacz wideo Rekordy polskiej telewizji. "Wielka gra" była nadawana 44 lata

Uczestnicy "Familiady" stanęli do pojedynku. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał

Udział w "Familiadzie" jest nie lada wyzwaniem. Uczestnicy muszą bowiem wykazać się nie tylko ogromną wiedzą, ale i opanowaniem. Nie wszyscy jednak potrafią działać pod taką presją, o czym boleśnie przekonują się dopiero przed kamerami. W historii teleturnieju zapisało się wiele zabawnych sytuacji i wpadek, a te z kolei nie umknęły czujnej uwadze widzów. Kilka lat temu w jednym z odcinków zmierzyły się dwie drużyny: Ekipa małej oraz Wnukowie. W pewnym momencie prowadzący program, Karol Strasburger, poprosił, by ich liderzy wystąpili na środek, by stawić czoła tzw. szybkim strzałom. Pierwszą grupę reprezentowała pani Joanna, drugą zaś pan Konrad.

Wpadka uczestniczki rozbawiła Strasburgera do łez. Wróżył jej sławę i wcale się nie mylił

Rywalizację rozpoczęło pytanie o produkty, które można wykonać z mleka. – Co się robi z mleka? – zapytał Strasburger. Jako pierwsza guzik nacisnęła pani Joanna. Gdy prezenter udzielił jej głosu, ani przez chwilę się nie zawahała i błyskawicznie udzieliła odpowiedzi. – Płatki śniadaniowe – powiedziała. Prowadzący nie potrafił ukryć rozbawienia i, jak to zwykle ma w zwyczaju, błyskotliwie skomentował propozycję zawodniczki. – Brawo, to jest ładna odpowiedź. Myślę, że będziesz z tego znana – skomentował, wciąż się śmiejąc. Szybko okazało się, że wcale się nie mylił.

 

Nagranie błyskawicznie obiegło sieć i do dziś jest uznawane za jedną z najzabawniejszych wpadek uczestników. Na platformie YouTube ma obecnie ponad 2 miliony wyświetleń. Rozbawionych komentarzy pod filmikiem także nie brakuje.

Pan Karol już wiedział, że to będzie nowy mistrz youtube'owych setów
Karol prorok
No nieźle dowaliła
Riposta pana Karola jak zawsze na miejscu.
Więcej o: