Ojciec Sary James zostanie gwiazdą telewizji. Pojawi się w "Rogalska Show"

Chociaż "Miasto kobiet", które współprowadziła Marzena Rogalska nie wróci w najbliższym czasie na antenę TVN Style, to znana dziennikarka dostała nowy program w kobiecej stacji. Nazywa się "Rogalska Show" i wystąpi w nim John James, ojciec młodej piosenkarki Sary James. Okazuje się, że to nie będzie pierwsza przygoda Nigeryjczyka z telewizją.

Jesienne ramówki stacji telewizyjnych zwyczajowo ruszają z początkiem września, ale w TVN Style jedna z nowości pojawi się dopiero 1 października. To program "Rogalska Show", który będzie prowadzić Marzena Rogalska we własnej osobie. Dziennikarka wróciła do TVN po głośnym rozstaniu z Telewizją Polską, gdzie wcześniej pracowała do lutego 2021 roku. Była gospodynią m.in. "Pytania na śniadanie".

Więcej ciekawych artykułów ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Sara James niedługo obchodzi piętnaste urodziny. Będzie wielka impreza?

Ojciec Sary James u boku Marzeny Rogalskiej w telewizji. Kim jest John James?

Co ciekawe, portal Plejada podał informację, że za oprawę dźwiękową show będzie odpowiadał zespół John James & Cover Maniacx Band, którego wokalistą jest John James. To ojciec 14-letniej Sary James, która zabłysnęła jako reprezentantka Polski na Eurowizji Junior oraz uczestniczka amerykańskiej edycji "Mam talent". 

Zanim młoda piosenkarka zyskała międzynarodową rozpoznawalność, to próbowała swoich sił w czwartej edycji "The Voice Kids". Udało jej się wygrać program, co zaowocowało rozwojem dalszej kariery.

John Egwu-James urodził się w Nigerii. Do Polski przyjechał na studia i od tego czasu mieszka w naszym kraju, gdzie poznał matkę Sary, Arletę Dancewicz. Chociaż rodzice Sary nie są już razem, ale utrzymują ze sobą dobre stosunki i wspólnie wspierają córkę w jej karierze.

 

Co ciekawe, to nie jest pierwsza przygoda z telewizją dla Johna Jamesa. Wcześniej występował m.in. w programach "Bitwa na głosy" (w drużynie Meza, z którym później także nagrywał) i "X-Factor". John James w duecie Loui & John nagrał m.in. covery przebojów Stinga i Seala we własnej aranżacji.

Więcej o: