TVN zmienia niedzielną ramówkę. Będzie specjalna transmisja na żywo

Nadawca naziemnej stacji telewizyjnej TVN zdecydował, że również na jego antenie będzie transmitowana relacja na żywo z Marszu Miliona Serc organizowanego przez Koalicję Obywatelską w niedzielę 1 października w Warszawie. Spowoduje to zmiany w ramówce stacji.

Jak podają Wirtualne Media, początkowo transmisja z wydarzenia miała być emitowana jedynie w TVN24, który w przeciwieństwie do "dużego" TVN-u jest dostępny jedynie u operatorów płatnej telewizji. Dlatego nadawca stacji zdecydował, że relacja z Marszu Miliona Serc będzie nadawana równolegle w TVN, dostępnym naziemnie w całej Polsce.

Więcej ważnych artykułów ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Czy masz zaufanie do mediów? [SONDA]

Relacja z Marszu Miliona Serc również na żywo w "dużym" TVN-ie

Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 12:00, a całość transmisji w TVN ma trwać przez 255 minut, czyli do 16:15. Z racji tego nie zostaną wyemitowane takie programy, jak: "Co za tydzień" czy powtórka "Top Model". Ponadto w TVN24 w związku z transmisją z wydarzenia "Loża prasowa" zostanie pokazana dopiero wieczorem.

Marsz relacjonować będzie też kanał Polsat News, ale transmisji zabraknie zapewne w narodowym kanale TVP Info. Można się tylko domyślać, że TVN zdecydował się transmitować relację z marszu na głównej antenie, aby jak największa część społeczeństwa mogła zaczerpnąć informacji z przebiegu wydarzenia.

Marsz Miliona Serc rozpocznie się na rondzie Dmowskiego, czyli na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ulicy Marszałkowskiej. Stamtąd uczestnicy przejdą ulicą Marszałkowską do Świętokrzyskiej. Po dojściu do ronda ONZ skręcą w prawo, w aleję Jana Pawła II. To właśnie nią przejdą do ronda "Radosława", znanego jako "Rondo Babka".

Serce, które stało się naszym symbolem, nie ma barw partyjnych, tylko biało-czerwone. Nie będziemy się tam zajmować partiami, ani moją, ani żadną inną. Idziemy tam wszyscy razem, podobnie jak w czerwcu –powiedział lider PO Donald Tusk w rozmowie z "Polityką", nawiązując do marszu zorganizowanego 4 czerwca.
Więcej o: