Wziął udział w "Magii nagości". Nagranie, gdzie zdradza sekrety produkcji jest hitem sieci

Chociaż o "Magii nagości" w naszym kraju jest obecnie bardzo cicho, to w państwach Europy Zachodniej show jest cały czas na topie. Ostatnio duże zainteresowanie wzbudził jeden z uczestników, który postanowił nagrać filmik, w którym podzielił się wrażeniami z programu zza kulis. Wyznał, w jaki sposób produkcja szuka uczestników oraz stwierdził, że udział w show nauczył go dużego szacunku do ludzkiego ciała.

Kontrowersyjny program "Magia nagości" to jedna z niewielu produkcji telewizyjnych, która nadal wzbudza zainteresowanie. Pomimo tego, że odcinki show są także dostępne w serwisach streamingowych, to w Polsce program głównie kojarzony jest ze stacją Zoom TV, która emituje zagraniczne edycje i wyprodukowała trzy sezony polskiej wersji. 

Więcej ciekawych artykułów ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Szalone lata 90. powracają? T-raperzy znad Wisły pojawili się w klipie. Przypominamy ich telewizyjną historię [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Uczestnik "Magii nagości" wyjawił, gdzie researcherzy szukają przyszłych uczestników

Ostatnio o swojej przygodzie z brytyjską "Magią nagości" postanowił opowiedzieć młody mężczyzna Connor, który pojawił się w drugim odcinku siódmego sezonu i został przedstawiony jako amerykański wojskowy. Na swoim profilu na TikToku, gdzie działa pod ksywką "Conzo" postanowił opowiedzieć, w jaki sposób trafił do programu i jak wspomina udział w randkowym show.

Trwające prawie trzy minuty nagranie zaczyna się od wypowiedzi dziewczyny, która mówi: "Nigdy nie byłam w 'Magii nagości', ale ktoś, kto był uczestnikiem, musi się ze mną skontaktować i opowiedzieć mi dokładnie o swoich przemyśleniach". Następnie na ekranie pojawił się Conzo z Kalifornii, który wyjaśnił: "W porządku, opowiem ci o programie 'od kuchni'". 

Już pierwsza informacja, którą się podzielił może szokować. "Po pierwsze, nie wiedziałem, że ubiegam się o udział w 'Magii nagości', kiedy to robiłem" – słyszymy na nagraniu, po czym Conzo tłumaczy, że firma produkcyjna opublikowała post na grupie na Facebooku o nazwie Overheard in Sterling, gdzie "jest wiele programów magisterskich i doktoranckich". 

Umówił się z nimi na rozmowę telefoniczną, w której był bardzo czarujący i nagle usłyszał pytanie: "Czy kiedykolwiek słyszałeś o programie 'Magia nagości'?". Conzo przyznał, że nie słyszał o nim, ale zdał sobie sprawę, że mógł być trochę "zbyt czarujący", ponieważ firma produkcyjna zaczęła natarczywie zachęcać go do udziału. Po krótkim namyśle zdecydował się na to, ponieważ był wówczas świeżo upieczonym singlem i pomyślał, że będzie to świetna zabawa.

Conzo wspomina udział w "Magii nagości". Miłości nie znalazł, ale nauczył się czegoś innego

Później młody mężczyzna zaczął opowiadać, że wielokrotnie przeprowadził z ludźmi zabawne rozmowy na temat "Magii nagości", ponieważ jest on "po prostu nietypowy". Poza tym stwierdził, że jest wiele osób, które widziały go całkowicie nagiego w telewizji, ale go nie pamiętają. Przy tym wszystkim zwraca uwagę, że było to bardzo ciekawe doświadczenie, które nauczyło go ciałopozytywności. "To tylko ciało. (...) Wszyscy je mamy. Wszyscy je widzieliśmy. Nie ma w tym żadnej nowości" – powiedział.

Conzo wyznał również, że otrzymuje wiele wiadomości od ludzi, którzy pamiętają go z programu i mówią mu, że bardzo miło oglądało się go "nie obrażającego niczyjego ciała w tym programie". "Morał z tej historii jest taki, że fajnie jest żyć zabawą i fajnie jest robić rzeczy, które są trochę nieszablonowe" – mówi na TikToku.

W komentarzach pod nagraniem pojawiły się głosy potwierdzające tę tezę. "Naprawdę byłeś uroczy w programie, zachowywałeś się jak dżentelmen". Conzo odpisał tej osobie słowami: "Gdyby moja mama usłyszała, że obrażam ludzkie ciała, byłaby bardzo rozczarowana". Natomiast inna z osób zapytała go o szczegóły produkcji: "Zapłacili ci? Jaka była prezenterka, kiedy nie kręcili?". Odpowiedział: "Dostałem pieniądze na jedzenie na dwa dni i zapłacili za hotel, ale nie wziąłem pieniędzy na jedzenie". 

Przyznał również, że początkowo myślał, że w programie może znaleźć miłość swojego życia. I choć tak się nie stało, nadal pozostaje w kontakcie z osobą, którą wybrał w programie. Mężczyzna po opuszczeniu amerykańskiej piechoty morskiej przeniósł się do Wielkiej Brytanii, aby studiować. W międzyczasie był już żonaty, ale szybko się rozwiódł.

W programie powiedział, że szuka kogoś, z kim mógłby się ustatkować i kto będzie miał takie same pragnienia seksualne. Conzo ostatecznie wybrał brunetkę Biancę, z którą udał się na randkę w Manchesterze. Spędzili razem miło czas, ale mieszkali cztery godziny drogi od siebie, co sprawiło, że nie zdecydowali się na budowanie związku. Pozostali jednak przyjaciółmi.

Co z polską edycją "Magii nagości"? Program był na szczycie popularności

Stworzenie rodzimej edycji od początku wzbudzało wiele emocji. Wiosną 2021 roku stacja przesunęła premierę programu. W mediach dużo mówiło się wówczas o skargach od konserwatywnych telewidzów do KRRiT. Prowadzony przez Beatę Olgę Kowalską program zaczął być emitowany jesienią i doczekał się trzech sezonów i był bardzo popularny.

Jednakże stacja pomimo dużej oglądalności, zdecydowała się zakończyć produkowanie nowych odcinków. Całkiem możliwe, że zrobili to w obawie o kolejne kary pieniężne. Warto wspomnieć, że w zeszłym roku nadawca został ukarany za wyemitowanie jednego z odcinków polskiej edycji show. Nadawca Zoom TV odwołał się do sądu, a prezes Kino Polska TV Bogusław Kisielewski na jednej z konferencji ubolewał nad podejściem regulatora do tego formatu

Więcej o: