Robert Górski zadrwił z TVP. Wprost oznajmił, co czeka stację

Robert Górski zachęcił fanów do obejrzenia najnowszego odcinka "Młodych i Moralnych", w którym kabareciarze odniosą się również do wyników niedzielnych wyborów. Komik skorzystał z okazji i okrutnie zadrwił z TVP.

Robert Górski to jeden z najpopularniejszych kabareciarzy w Polsce. Jest znany ze swoich ciętych ripost i celnych komentarzy na temat naszego kraju i polityki. Poza sceną publikuje przemyślenia także w mediach społecznościowych, gdzie ma bardziej bezpośredni kontakt z fanami. Ci chętnie komentują jego posty i dyskutują o nowych skeczach.

Zobacz wideo

Robert Górski zapowiada nowy odcinek "Młodych i Moralnych". Wbił szpilę TVP

W jednym z ostatnich wpisów Górski poleca swoim fanom nowy odcinek "Młodych i Moralnych", który zostanie wyemitowany w Polsacie już w najbliższą niedzielę. Kabareciarz w opisie do posta zasugerował także tematykę kolejnego odcinka programu, w którym występuje.

 

Górski wyjaśnił, że na zdjęciu grzeje fotel papieżowi Franciszkowi. Oprócz tego zadrwił z Telewizji Polskiej. "Oglądajcie, kochani. Jak zlikwidują Wiadomości, będziemy mieli monopol na kabaret" - napisał twórca. Pewnie nikogo nie zdziwi, że najbliższy odcinek "Młodych i Moralnych" nie pominie tematu wyborów i konsekwencji ich wyników.

Górski zapowiada nowe skecze, a fani są zaniepokojeni. Po wyborach nie będzie z czego żartować?

W komentarzach pod postem pojawiły się entuzjastyczne głosy. Fani Górskiego nie mogą się doczekać nowych skeczy. Są też tacy, którzy obawiają się, że przez zmiany w rządzie i TVP, kabareciarze stracą część powodów do żartów. "Bez Wiadomości nie będzie już tak śmiesznie" - pisze jeden z komentujących. "Jak zlikwidują Wiadomości, to właśnie się skończy... kabaret. Skąd Wy będziecie teraz czerpać pomysły?" - dodaje kolejny.

Więcej o: