Filmy na Wszystkich Świętych w TV. "Znachor" niemal jak Kevin na Wigilię. Co jeszcze obejrzeć?

Nadawcy telewizyjni przygotowali dla widzów sporo propozycji na 1 listopada. W programie znalazły się m.in. transmisje mszy świętych, kultowe produkcje sprzed lat, a także przeboje kinowe. Zobaczcie, jakie filmy warto obejrzeć w dniu Wszystkich Świętych.

Święto zmarłych to idealny czas, by zrelaksować się przed telewizorem. Z tego powodu nadawcy telewizyjni przygotowali obfitujący w komedie repertuar na 1 listopada. Wśród zaplanowanych emisji znalazły się propozycje dla widzów w każdym wieku, również tych najmłodszych. Które tytuły są warte uwagi? Sprawdzamy.

Zobacz wideo Marta Manowska opowiada o ślubach w "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Dlaczego nie uczestniczy we wszystkich? "Jest mi bardzo przykro"

TVP przygotowało propozycje na 1 listopada. Te filmy są warte uwagi

W dniu Wszystkich Świętych Telewizja Polska rozpocznie nadawanie już o godzinie 5:05. Na antenie TVP1 pojawi się film religijny "Miłość i miłosierdzie" o życiu siostry Faustyny Kowalskiej z Kamilą Kamińską w roli głównej. Po jednej z kilku zaplanowanych na ten dzień transmisji mszy świętych, widzowie będą mogli obejrzeć kultowego "Pana Wołodyjowskiego" Jerzego Hoffmana. Nie zabraknie również innej superprodukcji tego reżysera, mowa oczywiście o "Znachorze" z 1981 roku z Jerzym Bińczyckim w tytułowej roli.

Na antenie Dwójki  widzowie będą mogli obejrzeć m.in. austriacko-hiszpański dramat przygodowy "Mój przyjaciel orzeł", a także western Dona Siegla "Muły siostry Sary" z 1970 roku. Z pewnością wielu zasiądzie przed telewizorami, by po raz kolejny prześledzić losy niezwykłego psa i jego nowego właściciela, profesora Wilsona. "Mój przyjaciel Hachiko" trafi do emisji o godzinie 16:25. Warto zwrócić również uwagę na amerykański melodramat "Oblicze miłości", który pojawi się na antenie o 20:10, a także hitowy musical filmowy "La La Land" z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone w głównych rolach. 

Kultowe komedie i hity sprzed lat. Polsat i TVN zaskoczą widzów uwielbianymi tytułami

W tym roku Polsat również nie zawiedzie swoich odbiorców. O godzinie 9:00 na antenie pojawi się hitowy film fantasy "Mary Poppins powraca". Następnie widzowie zostaną uraczeni trzema popularnymi komediami sprzed lat: "Brzdąc w opałach", "Pani Doubtfire" oraz "Evan Wszechmogący". Po przerwie na serwisy informacyjne, na antenie pojawi się polska komedia romantyczna "Nigdy w życiu", a pół godziny po północy kanadyjska komedia "Laski na gigancie" z 2017 roku.

Ciekawe propozycje znalazły się również w programie TVN-u. Stacja pokaże kilka hitowych produkcji. O 11:25 pojawi się familijna propozycja "Wiki i jej sekret", a następnie komedia romantyczna "Idealny facet". O 15:25 widzowie będą mogli zobaczyć kultowego "Aquamana", w którym wystąpili m.in. Jason Momoa, Amber Heard i Nicole Kidman. Kolejno na antenie pojawi się animacja "Shrek ma wielkie oczy", a następnie do emisji trafią komediodramat "Nietykalni" i film sensacyjny "Drapacz chmur". Pełna lista filmów na 1 listopada znajduje się na stronie programytv.onet.pl.

Więcej o: