Gorący listopad na Netflix. Nie tylko finał "The Crown". Pojawi się też kontrowersyjne show

Listopad na Netfliksie zapowiada się naprawdę obiecująco. Subskrybenci będą mieć do wyboru bawiące do łez komedie, trzymające w napięciu thrillery i nieoczywiste romanse. Pojawią się również dokumenty biograficzne, a także polski serial na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka.

Netflix opublikował listę nowości, które dołączą do biblioteki w listopadzie 2023 roku. Wśród nich znalazły się nie tylko kontynuacje uwielbianych seriali, ale i sporo zupełnie nowych tytułów. Oto produkcje, na które warto zwrócić uwagę.

Zobacz wideo "The Crown" - 6. sezon kultowego serialu [ZWIASTUN]

Netflix - nowości listopad 2023. Te filmy i seriale dołączą do biblioteki platformy

Już 2 listopada do biblioteki serwisu dołączył polski melodramat "Marzec ‘68", którego fabuła skupia się na miłosnej relacji dwójki studentów, Hani i Janka (w tych rolach Vanessa Aleksander i Ignacy Liss). Z kolei fani Sylvestra Stallone’a będą mogli poznać jego życie i pełną wzlotów i upadków drogę do kariery za sprawą dokumentu "Sly" w reżyserii Thoma Zimny’ego. Premiera produkcji już 3 listopada.

Netflix opublikuje także film biograficzny "NYAD" o uznanej pływaczce, Dianie Nyad, która po 30 latach postanawia reaktywować karierę sportową. Chce spełnić swoje życiowe marzenie, obierając sobie za cel przepłynięcie 177 km z Kuby na Florydę przez otwarty ocean. Czy uda jej się sprostać wyzwaniu? Już 4 listopada na serwisie pojawi się kolejna produkcja stworzona na faktach. Tym razem w czteroodcinkowym serialu widzowie poznają prawdziwe oblicze Robbiego Williamsa, jednego z najpopularniejszych brytyjskich piosenkarzy, który staje przed kamerą, by opowiedzieć o życiu spędzonym w świetle reflektorów.

Nie tylko 6. sezon "The Crown" i "Informacja zwrotna". Netflix w listopadzie 2023 podbiją też te produkcje

Wśród listopadowych premier kolejnym polskim akcentem będzie serialowa adaptacja bestsellerowej powieści "Informacja zwrotna" autorstwa Jakuba Żulczyka. Uzależniony od alkoholu były muzyk rockowy, Marcin Kania (w tej roli Arkadiusz Jakubik), postanawia odnaleźć zaginionego syna. By dowieść prawdy, będzie musiał stawić czoła demonom przeszłości i zmierzyć się z najciemniejszymi zakamarkami Warszawy. Premiera odbędzie się 15 listopada. Następnie w serwisie zadebiutuje długo wyczekiwana pierwsza część finałowego sezonu "The Crown", którego fabuła skupi się na życiu brytyjskiej rodziny królewskiej w latach 90. i na początku lat 2000. Widzowie zagłębią się m.in. w relację tragicznie zmarłej księżnej Diany z Dodim Fayedem oraz wydarzeniach, które rozegrały się w sierpniu 1997 roku w Paryżu.

Z kolei 22 listopada platforma opublikuje reality show "Squid Game: Wyzwanie" inspirowane kontrowersyjnym koreańskim serialem o tym samym tytule. Podczas 10 odcinków widzowie zobaczą zmagania 456 uczestników, którzy będą zaciekle walczyć o nagrodę w wysokości 4,56 mln dolarów. Następnie miesiąc zamknie 6-odcinkowy polski kryminał "Morderczynie" z Mają Pankiewicz, Izabelą Kuną i Elizą Rycembel w głównych rolach. Premiera odbędzie się 30 listopada.

Oto lista niektórych produkcji, które pojawią się na Netfliksie w listopadzie 2023 roku:

 • 1 listopada - "Złodziejki",
 • 2 listopada - "Dziewczyna z papierosem", "Marzec '68",
 • 3 listopada - "NYAD", "Krawiec" 3. sezon, "Sly",
 • 4 listopada - "Sonic 2. Szybki jak błyskawica",
 • 8 listopada - "Robbie Williams",
 • 10 listopada - "Zabójca",
 • 14 listopada - "Jak zostać bossem mafii",
 • 15 listopada - "Informacja zwrotna",
 • 16 listopada - "The Crown", 1. część 6. sezonu,
 • 17 listopada - "Kryptogra", "Święta rodzina" 2. sezon, "Ojcowie",
 • 22 listopada - "Squid Game: Wyzwanie", "Kroniki kryminalne: Stylista gwiazd",
 • 24 listopada - "Gry miłosne",
 • 29 listopada - "Zły chirurg: Pod ostrzem skalpela",
 • 30 listopada - "Virgin River", 2. część 5. sezonu, "Ciężkie dni", "Morderczynie".
Więcej o: