Córka Katarzyny Pakosińskiej odziedziczyła po niej nie tylko identyczny uśmiech. 19-latka też wybrała scenę

Katarzyna Pakosińska przez lata chroniła prywatność swojej córki. Jednak Maja jest już dorosła i sama wybrała sobie drogę, która wiąże się z popularnością. Jest bardzo aktywna na TikToku, a także zdecydowała się na kierunek studiów, który zaskoczył nawet jej mamę.

Katarzyna Pakosińska zdobyła popularność razem z Kabaretem Moralnego Niepokoju, który założyła w 1996 roku wraz z kolegami ze studiów. Jej charakterystyczny śmiech zwiastował kolejne udane skecze. W 2011 roku wieloletnia i pełna sukcesów przygoda Pakosińskiej we wspomnianym kabarecie się skończyła.

Zobacz wideo Z pozoru romantyczne piosenki, ale uważaj, co wybierasz na pierwszy taniec na weselu

Córka Katarzyny Pakosińskiej też wybrała karierę na scenie

W rozmowie z "Wysokimi Obcasami" komiczka wyjaśniła, że jej koledzy byli chętni na występy gdzie i kiedy się tylko dało. Pakosińska musiała dzielić czas między scenę i córkę Maję, która przyszła na świat w 2003 roku i nie mogła pozwolić sobie na dodatkowe zlecenie. "Dziecku kończyły się ferie. Nowy plan lekcji. I musiałam to ogarnąć. Miałam wyliczone, że wrócę z trasy i zajmę się Mają. Ten dodatkowy występ w Bydgoszczy komplikował sprawę" - opowiadała komiczka.

Pakosińska odmówiła występu, żeby zająć się macierzyństwem. "Bez żadnych wstępów usłyszałam: 'Występujesz albo wylatujesz'. No i wyleciałam" - opisywała okoliczności rozstania z Kabaretem Moralnego Niepokoju. Chociaż poświęciła dla córki ważną część życia, Pakosińska i tak uważa, że nie jest najlepszą mamą. "Wydaje mi się, że jestem lepszą ciocią, niż mamą. Jako mama popełniłam mnóstwo błędów, obarczając Maję, która rosła przy mnie, mnóstwem rzeczy, których nie powinnam na nią zrzucać" - wyjaśniała komiczka w podcaście "Po macoszemu".

Kim jest Maja Pakosińska? Córka znanej komiczki chce zostać aktorką

Pakosińska przez długi czas chroniła prywatność córki. Unikała jej tematów w wywiadach i pozostawiła jej decyzję o tym, czy będzie chciała być rozpoznawalna. Maja Wiaderny jest już dorosła i zaczęła pojawiać się w mediach. W styczniu wraz z mamą odwiedziła program "Dzień dobry TVN", gdzie wyznała, że przygotowuje się do egzaminów w szkole teatralnej.

 

Pakosińska nie kryła zdziwienia wyborem córki, ponieważ od dziecka pokazywała jej ciemniejszą stronę występowania na scenie. "Nie mam koloryzowanego obrazu, dlatego jestem pewna, że chcę to robić" - oświadczyła Maja w programie.

Maja jest bardzo aktywna na TikToku, gdzie można znaleźć dziewczynę pod nazwą Zwiadrowana. Na nagraniach podkreśla, że jest ogromną fanką Taylor Swift. 19-latkę obserwują już ponad 24 tysiące użytkowników i zgromadziła niemal dwa miliony polubień pod swoimi filmami. Chociaż córka Pakosińskiej ma zupełnie inny styl, kolor włosów i sposób poruszania niż jej mama, między paniami widać duże podobieństwo. Szczególnie kiedy się uśmiechają.

Więcej o: