"Jesteś osobą publiczną, to mogę cię hejtować". Daniel Qczaj o sposobie na hejterów w "Pacześ Show"

Rafał Pacześ to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich stand-uperów, który też prowadzi swój autorski program rozrywkowy "Pacześ Show". Produkcja utrzymana jest w konwencji amerykańskiego late-night talk-show i doczekała się już swojego drugiego sezonu. W jednym z pierwszych odcinków z nowej serii gośćmi Paczesia są Daniel Kuczaj i Katarzyna Dziurska, z którymi rozmawia o sporcie i nie tylko. Zobacz najciekawsze fragmenty.

Daniel Kuczaj to człowiek, który z podhalańskim wdziękiem motywuje, żeby uprawiać sport. Często mówi o sobie per "kołcz rzyci" i urzeka tysiące fanów żywiołowym charakterem i poczuciem humoru. Ulubieniec publiczności opowiedział Rafałowi Paczesiowi, jak radzi sobie z hejterami i nie tylko. Zobacz cały odcinek na platformie WOW.

Nowy sezon "Pacześ show" składa się z 12 odcinków i co sobotę na platformie WOW pojawia się kolejna odsłona cyklu. Gośćmi Rafała Paczesia w tej rundzie byli także Dorota Wellman, Karol Strasburger, Zygmunt Chajzer, Piotr Gąsowski, Zygmunt Miłoszewski, Wojciech Mazolewski i Agnieszka Rylik. Co za tym idzie, poszczególne epizody dotyczyć będą takich tematów jak: związki gwiazd, książki, teleturnieje, moda, sztuki walki, fitness i siłownia czy sporty ekstremalne. Ale rozmowa to nie wszystko. Stand-uperzy - Łukasz "Lotek" Lodkowski i Kacper Ruciński przygotowali dla gości najrozmaitsze gry i konkursy, więc na pewno będzie się działo.

Dodajmy też, że jego filmy na jutubowym kanale "Rafał Pacześ" przekraczają łącznie 77 mln odsłon, co w rankingu serwisu Standupedia daje Paczesiowi pierwsze miejsce wśród polskich twórców stand-upu w roku 2021.

Polecane dla Ciebie