"Byłam przekonana, że to żart Radia Zet, a to dzwonił Andrzej Wajda". Dorota Wellman nie tylko o swoich książkach

Dorota Wellman i poczytny pisarz Zygmunt Miłoszewski odwiedzili Rafała Paczesia, żeby porozmawiać z nim o swoich książkach. Ale to nie był jedyny temat ich rozmowy: Dorota Wellman ma w zanadrzu wiele ciekawych anegdot. Zobaczcie najciekawsze fragmenty nowego odcinka "Pacześ Show".

Rafał Pacześ to czyli jeden z najpopularniejszych polskich stand-uperów. Prowadzi nie tylko kanał na YouTubie, ale także swój autorski program rozrywkowy "Pacześ Show". Produkcja utrzymana jest w konwencji amerykańskiego late-night talk-show i doczekała się już swojego drugiego sezonu.

Nowa seria "Pacześ Show" składa się z 12 odcinków - w każdą sobotę na platformie WOW pojawia się kolejna odsłona cyklu. Gośćmi Rafała Paczesia wcześniej byli m.in. Trener Kuczaj, Karol Strasburger, Zygmunt Chajzer, Zygmunt Miłoszewski, Sonia Bohosiewicz czy Zofia Zborowska i Andrzej Wrona (zobacz wszystkie odcinki). Tym razem gospodarz programu wziął na tapet temat kobiet sukcesu. Najpierw pożartował, a potem zaprosił do rozmowy Romę Gąsiorowską i Joannę Jędrzejczyk. Tu też było zabawnie, ale pojawiły się i poważne pytania o sukces w biznesie. Zobaczcie przedpremierowo najciekawsze fragmenty tego odcinka programu "Pacześ Show".

Więcej o:

Polecane dla Ciebie